Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminSuperbet sporty wirtualne


O tym, że w Superbet sporty wirtualne są dostępne już wiesz. Czas zatem sprawdzić, jak wygląda oferta bukmachera. Przyjrzeliśmy się kilku aspektom. Przede wszystkim temu, jakie wirtualne zawody dostępne są w Superbet. Ile rodzajów zakładów bukmacherskich operator dostarczył. Przeszukaliśmy także ofertę promocji, pod kątem tego, czy istnieje jakiś dedykowany bonus. Zainteresowany wnioskami? No to zaczynamy!

W oczekiwaniu na rozwój Superbet:

Graj w STS

Zakłady na sporty wirtualne w Superbecie

Superbet wirtualne wyścigi konne
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Co się kryje pod enigmatycznie brzmiącą nazwą sporty wirtualne? To symulowane rozgrywki sportowe. Zasady każdego symulowanego sportu są identyczne, jak w rzeczywistym świecie.

W Superbet sporty wirtualne ograniczone zostały do wyścigów, nie znajdziesz tutaj żadnych meczów. Wszystko dzieje się jednak zdecydowanie szybciej. Nie ma więc długich przerw pomiędzy wyścigami, czy kolejnymi sezonami. Same wyścigi odbywają się w przyspieszonym tempie. Możesz je śledzić za pośrednictwem wizualizacji 3D. Wszystko po to, abyś mógł wygodnie i szybko stawiać zakłady bukmacherskie.

Specjalny bonus na sporty wirtualne?


Jeżeli mówimy o zakładach bukmacherskich to pierwsze, co nasunęło Ci się na myśl to zapewne bonusy. Nie ma przecież nic lepszego, niż rozpocząć grę z darmową, czy dodatkową kasą. Niestety w tym miejscu mamy złą informację. Owszem w Superbet dostępna jest oferta powitalna, ale nie obowiązuje ona na sporty wirtualne. Nie ma też specjalnego bonusu na wirtuale. Jeśli chcesz obstawiać wirtualne sporty u tego bukmachera, to musisz wykorzystać do tego wyłącznie własne środki. Nie licz na dodatkowe bonusy, podwyższenie wygranych, czy grę bez podatku. Tego po prostu tutaj nie ma.

Oferta powitalna Superbet


Superbet to jeden z młodszych bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Dlatego też jego oferta powitalna wzbudza szczególne zainteresowanie. Bukmacher firmowany przez Jerzego Dudka oferuje dla nowych klientów bonus w wysokości 600 złotych.

Bonus 600 złotych został podzielony na trzy depozyty. Za pierwszą wpłatę możesz otrzymać bonus 100% do 300 złotych, za drugą 100% do 200 złotych. No i jeszcze za trzeci depozyt Superbet dorzuca bonus 100% do stówki.

Wszystkie bonusy mają takie same warunki obrotu. A więc na początek wystarczy się zarejestrować, a następnie kolejno dokonać pierwszego, drugiego i trzeciego depozytu. Minimalna wpłata to 20 złotych.

Bonusy każdorazowo otrzymasz niezwłocznie po dokonaniu wpłaty. Będziesz mógł zatem zawierać zakłady za dodatkową kasę. Nie wypłacisz jednak bonusu, zanim nie dokonasz warunku obrotu. Tutaj również bukmacher zrównał wymagania dla wszystkich trzech bonusów. Każdorazowo wymagany jest czterokrotny obrót, na który masz 7 dni, liczone od momentu otrzymania bonusu. Kurs minimalny kuponu zaliczanego do obrotu to 1,80.

Co można obstawiać?


Jakie wirtualne sporty proponuje swoim graczom Superbet?
  • wirtualny żużel
  • wirtualne wyścigi samochodowe
  • wirtualne wyścigi konne
  • wirtualne wyścigi chartów

Jak widać, brakuje przede wszystkim piłki nożnej. Szkoda, że bukmacher Superbet nie zdecydował się wprowadzić najpopularniejszej dyscypliny świata do wirtualnej rzeczywistości.

Jak obstawiać sporty wirtualne?

Superbet wirtualne wyścigi chartów
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Sporty wirtualne to bardzo dynamiczne zakłady bukmacherskie. Pojedynczy wyścig w Superbet trwa około minuty. Zarówno żużel, samochody, jak psy i charty rywalizują przez 24 godziny na dobę. Mówiąc pół żartem pół serio, prędzej zmęczysz się Ty, niż uczestnicy wirtualnej rywalizacji.

Rodzaje zakładów


Jakie rodzaje zakładów znajdziesz w Superbet na sporty wirtualne? Szczerze mówiąc dostępne są tylko podstawowe rynki bukmacherskie. Jeśli nie masz wysublimowanego gustu bukmacherskiego, to będziesz zadowolony. Jeżeli jednak chciałbyś postawić na coś wyszukanego, to poczujesz się zdecydowanie zawiedziony. Najkorzystniej wygląda wirtualny żużel, gdzie dostępne są trzy rodzaje zakładów bukmacherskich. To mało, fakt, ale w kolejnych wirtualnych dyscyplinach jest nieco gorzej.
Sporty wirtualneRodzaje zakładów
piłka nożna
  • Zwycięzca biegu
  • Kolejność w TOP2
  • Pojedynek, czyli który zawodnik będzie lepszy
wyścigi samochodowe
wyścigi konne
wyścigi chartów
  • Zwycięzca wyścigu
  • Kolejność w TOP2


Zakłady długoterminowe


W sportach wirtualnych Superbet każdy wyścig to oddzielna historia. Bukmacher nie prowadzi klasyfikacji generalnej, czy innych lig lub rozgrywek. Co z tego wynika? Ano to, że nie można stawiać zakładów długoterminowych. Typować można tylko i wyłącznie nadchodzące wyścigi.

Zakłady na żywo


Niedostępne są także zakłady na żywo. Tutaj powód wydaje się być prosty. Jak już wspomnieliśmy, wszystkie wyścigi trwają maksymalnie około minuty. W tym czasie ciężko byłoby zaprezentować ofertę na żywo, czy płynnie zmieniać kursy bukmacherskie. Pozostaje zatem, tak, jak zauważyliśmy wyżej, stawianie zakładów przedmeczowych. Czas na stawianie zakładów to 3-4 minuty przed każdym wydarzeniem.

Sporty wirtualne na mobile


Możesz zagrać za to na urządzeniach mobilnych. W Superbet dostępna jest aplikacja dla Androida. Bukmacher wciąż pracuje nad aplikacją dla iOS. Całkiem możliwe, że w ciągu najbliższych tygodni gracze z urządzeniami od Apple będą mogli ją pobrać.

Opcjonalnie zakłady mobilne można stawiać także z mobilnej strony, która trzeba przyznać, działa bardzo płynnie na wszystkich systemach operacyjnych - w tym na opisanym już wcześniej Androidzie.


Czekając na Superbet graj w STS