“Strasznie dobre kursy” w Betclic. Promocja na Halloween

Bukmacher Betclic z okazji zbliżającego się Halloween przygotował dla swoich klientów bardzo ciekawą promocję, dzięki której będą mogli obstawiać wybrany zakłady po bardzo atrakcyjnych kursach.

Monster Odds w Betclic
Na zdjęciu: Monster Odds w Betclic

Halloween w Betclic

Betclic każdego dnia do 5 listopada włącznie umieszczać będzie w swojej ofercie atrakcyjne zakłady w ramach promocji “Strasznie dobre kursy”. Każdy klient bukmachera, każdego dnia będzie mógł skorzystać z podwyższonego kursy na wybrany przez Betclic zakład. We wtorek bukmacher oferował wysoki kurs na gola lub asystę Piotra Zielińskiego w Lidze Mistrzów, natomiast w środę większy kurs będzie widniał przy zakładzie na to, że bramki w meczach swoich drużyn w fazie grupowej zdobędą Kylian Mbappe i Erling Haaland.

Zakłady, które będą aktywowane o wybranych porach, będzie można znaleźć zakładce “Super Kursy” na stronie Betclic. Tutaj warto również śledzić konta bukmachera w mediach społecznościowych, dzięki czemu nie ominie nas żadna oferta.

“Strasznie dobre kursy” to niejedyna oferta, jaką Betclic przygotował na Halloween. Nowi klienci będą mogli skorzystać z podwyższonego zakładu bez ryzyka. Do 5 listopada będzie wynosił do 267 zł. Z oferty można skorzystać podając podczas rejestracji w Betclic kod promocyjny GOALPL.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze