Raków mistrzem? Będzie premia od sponsora

Marek Papszun
Marek Papszun PressFocus

Czy Raków Częstochowa zdobędzie tytuł Mistrza Polski w sezonie 2020/2021? Faworytem bukmacherów nadal jest Legia Warszawa.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Raków Częstochowa wznawia rozgrywki Ekstraklasy na drugim miejscu w tabeli, tylko z jednym punktem straty do prowadzącej Legii Warszawa. I to Legia jest typowana na mistrza przez analityków pracujących dla polskich bukmacherów (kurs 1,35).

Stawiając na mistrzostwo zespołu prowadzonego przez Marka Papszuna możemy liczyć na atrakcyjny kurs wynoszący – 5,00. Szanse trzeciej w tabeli Pogoni Szczecin analitycy pracujący dla polskich bukmacherów “wyceniają” juz na 10,00. Takie kursy, na dzień przed wznowieniem rozgrywek, znajdziemy w ofercie forBET Zakłady Bukmacherskie.

forBET
5,00
Raków Częstochowa zwycięzcą Ekstraklasy w sezonie 2020/2021

ForBET jest sponsorem Rakowa od sierpnia 2020 roku. – Mamy nadzieję, że podpisanie umowy z forBET da nam impuls do osiągania kolejnych sukcesów i umocni Raków na piłkarskiej mapie Polski – powiedział Wojciech Cygan, prezes Rakowa na konferencji prasowej inaugurującej współpracę klubu z Częstochowy z bukmacherem z Warszawy.

Jak się okazało miał rację. Czy za dobre wyniki sportowe będzie premia od sponsora? – Tak jest przewidziana premia za Mistrzostwo Polski, Puchar Polski oraz awans do europejskich pucharów – odpowiada Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu w forBET.

Wiele wskazuje na to, że sponsor będzie musiał wpłacić bonus do kasy Rakowa. Umowa bukmachera z częstochowskim klubem wygasa wraz z końcem sezonu. Jak udało nam się dowiedzieć trwają rozmowy na temat jej przedłużenia.

Marek Papszun selekcjonerem?

W ofercie forBET możemy znaleźć interesujący zakład dotyczący szkoleniowca drużyny z Częstochowy. Marek Papszun zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski po Euro 2021? Kurs na takie zdarzenie wynosi aktualnie 15,00.

forBET
15,00
Marek Papszun zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski po Euro 2021

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze