Promocja Multi+ w Betclic

Legalny bukmacher Betclic
Legalny bukmacher Betclic

Nowy legalny bukmacher Betclic przygotował specjalną promocję dla swoich użytkowników “Multi +”, która pozwala zwiększyć wygrane nawet o 50%.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Czym jest Multi+? Jest rodzajem bonusu Betclic, który dodawany jest do wygranych w zakładach wielokrotnych składających się z minimum 5 zakładów składowych postawionych w wybranych wydarzeniach sportowych. Bonus przyznawany jest jako procentowa część wygranych netto w zakładzie wielokrotnym w stosunku do liczby kwalifikujących się wyborów w tym zakładzie. Bonus przyznawany jest w formie środków przypisywanych do Konta Użytkownika i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu. Bonus Multi+ przyznawany jest przy obstawianiu wybranych zakładów/zdarzeń, przy których pojawia się opcja Multi+. Wysokość przyznanego bonusu ustalana jest zgodnie z poniższą tabelą.

Przejdź na stronę Betclic

Do promocji Multi+ wliczają się zakłady przedmeczowe i „na żywo” na wszystkie dyscypliny, zawody i imprezy sportowe, w których minimalne kursy każdego zdarzenia wynoszą: 1,20.

Warto pamiętać, że przyznany bonus Multi+ może zostać przyznany użytkownikowi w wysokości nie wyższej niż 10 tysięcy złotych.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze