Polska – Holandia: Fortuna. 400 zł za bramkę Polaków z Holandią

W niedzielę (16 czerwca) reprezentacja Polski zagra w pierwszym meczu Euro 2024 z Holandią. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 400 zł za gola Biało-Czerwonych.

Promocja Fortuny na mecz Polska - Holandia
Na zdjęciu: Promocja Fortuny na mecz Polska - Holandia
Fortuna
Bonus 400 zł
Typ na gola Polski z Holandią
  • We niedzielę – 16 czerwca – o 15:00 Polska zagra z Holandią na start Euro 2024
  • Fortuna przygotowała 400 zł bonusu za choćby jednego gola Biało-Czerwonych
  • Zarejestruj się z kodem GOAL i skorzystaj z atrakcyjnej oferty

Bonus 400 zł od Fortuny za gola Polski z Holandią

Na mecz Polska – Holandia Fortuna przygotowała bardzo ciekawą promocję. Rejestrując się w Fortunie z kodem GOAL, możesz zgarnąć bonus 400 zł. Wystarczy spełnić kilka prostych kroków i wytypować gola Biało-Czerwonych.

Polska - Holandia: Fortuna. Promocja
Promocja Fortuna na mecz Polska – Holandia

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w Fortunie z kodem GOAL lub kliknij w powyższy banner
  2. Wyraź przynajmniej jedną zgodę marketingową (sms lub e-mail)
  3. Wpłać na pierwszy depozyt co najmniej 30 złotych
  4. Postaw pierwszy kupon SOLO za minimum 2 złote zakład na gola Polaków
  5. Jeśli spełnisz warunki i trafisz swój kupon, otrzymasz 400 złotych bonusu w formie punktów Fortuna

Czy Polska strzeli gola w meczu z Holandią?

Dla reprezentacji Polski będzie to pierwszy sprawdzian na Euro 2024. Sprawdzian, który zresztą będzie bardzo trudnym testem, bo nie da się ukryć, że drużyna prowadzona przez Michała Probierza nie jest faworytem do zwycięstwa. Holendrzy od lat należą do czołówki europejskiego futbolu. Czy Biało-Czerwonym uda się ich zaskoczyć i strzelić gola. Moim zdaniem są na to duże szanse, bowiem Polacy są bojowo nastawieni, by na mistrzostwach nie być tylko tłem lub dostarczycielem punktów.

Fortuna
Bonus 400 zł
Polska strzeli gola

Polacy mieli mały problem ze zdobywaniem goli w poprzednich meczach, jednak w starciach z Ukrainą i Turcją aż pięć razy znaleźli drogę do bramki rywala. Stało się tak mimo, że w pierwszym starciu dopiero w końcówce na boisku pojawił się nasz najlepszy strzelec, Robert Lewandowski, a w starciu z Turcją musiał zejść po pół godzinie gry z powodu urazu. Strzelanie goli na swoje barki wzięli kolejno Sebastian Walukiewicz, Piotr Zieliński i Taras Romanczuk (z Ukrainą) oraz Karol Świderski i Nicola Zalewski (z Turcją).

Choć przeciwko Holendrom będzie z pewnością znacznie trudniej, cieszyć może, że atak Polaków nie opiera się w całości na jednym zawodniku, ale swoje okazje wykorzystują też inni.

Warunki bonusu 400 zł za gola Polski z Holandią

Promocja na gola Polski z Holandią jest skierowana tylko dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują konto w Fortunie z kodem GOAL. Zaznaczamy, że musi to być konto stałe, a więc konieczna jest rejestracja przez Moje ID lub formularz kontaktowy z późniejszym załączeniem skanów dowodu tożsamości.

Podczas zakładania konta należy także zaakceptować przynajmniej jedną zgodę marketingową – do wyboru sms lub e-mail. Ostatnie dwa warunki, to minimalny pierwszy depozyt o wartości 30 złotych oraz pierwszy zakład za co najmniej 2 złote – na bramkę Polaków.

Bonus 400 złotych zostanie wypłacony, jeżeli spełnisz wszystkie opisane warunki, a Twój zakład zostanie rozliczony jako wygrany. Otrzymasz bonus w postaci punktów Fortuna Klub Plus, które będą odpowiadały kwocie 400 złotych.

Jak znaleźć ten bonus?

Oferta bonusu 400 zł od bukmachera Fortuna to specjalna oferta dla czytelników Goal.pl. Dlatego najprostszym sposobem skorzystania z promocji jest kliknięcie w jeden z linków lub bannerów tym artykule. Później wystarczy podać kod GOAL w procesie rejestracji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze