Laga na Robercika – promocja Betfan na mecz Polska – Anglia

Laga na Robercika
Laga na Robercika

Reprezentacja Polski nie jest faworytem środowego spotkania eliminacji mistrzostw świata z Anglią. Nie ma również wątpliwości, że szanse Biało-Czerwonych w dużej mierze uzależnione są od formy Roberta Lewandowskiego. Bukmacher BETFAN przygotował nietypową ofertę na mecz Polska – Anglia związaną właśnie z kapitanem Biało-Czerwonych.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Freebet za lagę na Robercika. Promocja BETFAN na Polska – Anglia

Robert Lewandowski w dotychczasowych spotkaniach eliminacji do przyszłorocznego mundialu zdobył sześć bramek. Kibice Biało-Czerwonych z pewnością wierzą, że ten dorobek poprawi podczas środowego meczu z Anglią. Na dobrą formę “Lewego” niewątpliwie liczą również koledzy z reprezentacji.

BETFAN zakłady bukmacherskie na środowe spotkanie Polska – Anglia przygotował nietypową promocję pod nazwą “Laga na Robercika”. Bukmacher oferuje freebet o wartości 1 zł za każdą lagę, czyli długie podanie, na Lewandowskiego. Jeżeli w trakcie meczu takich długich podań będzie 40 (bez względu na to, czy celnych, czy nie) otrzymasz freebet w wysokości 40 złotych. To jednak nie wszystko! Jeżeli Lewandowski po jednym z takich zagrań zdobędzie bramkę BETFAN dorzuci 20 zł!

Jak bukmacher definiuję wspomnianą lagę? “To długie podanie nogą z naszej połowy na połowę przeciwnika, bądź wykop bramkarza (bez wybicia z “piątki”), może być na skrzydło, może do środka. Ogólnie – każde długie podanie, górą, na naszych zawodników” – czytamy w warunkach promocji. Liczba długich podań zostanie rozliczona na podstawie statystyk podanych przez Whoscored jako Long Pass (od liczby długich podań odjęte zostaną rozpoczęcia gry przez bramkarza oraz podania głową”.

A teraz najważniejsze! Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na otrzymanie freebetu? Wystarczy zagrać dowolny kupon (SOLO lub AKO) zawierający zdarzenie na mecz Polska – Anglia za dokładnie 89 złotych. Minimalny kurs kuponu do 2.50, a kupon musi zostać rozliczony do 8 września, godz. 23:59. Każdemu graczowi przysługuje jeden freebet.

Zakład bez ryzyka do 600zł
Poleca Mariusz Pudzianowski
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze