Zakłady na żywo LVBET

Jeśli interesują Cię zakłady na żywo, LVBET ma ofertę, która na pewno Cię zainteresuje. Choć ten bukmacher jest świeżakiem na polskim rynku, w serwisie LVBET nie ma żadnej amatorki. To profesjonalny, legalny bukmacher, z ciekawą ofertą, który nowym klientom oferuje pakiet powitalny do 3350 złotych! W tej recenzji przyjrzymy się najważniejszym aspektom oferty LVBET live.

LVbet Kod Promocyjny

Bonus 200 zł za typ + pakiet na 2000 zł i freebety 20 + 20 zł!:

2240 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Przeczytaj także:

LVBET live

Bukmacher LVBET, ma dla swoich użytkowników bardzo dynamicznie powiększającą się gamę usług, promocji, sportów i specjalnych produktów. Wśród nich są oczywiście zakłady na żywo.

Zarówno opcja stawiania zakładów przedmeczowy, jak i na żywo, wymaga podstawowego researchu. Do jednej i drugiej kategorii zakładów warto się przygotować sprawdzając statystyki, porównując kursy, uzupełniając wiedzę o kondycji zawodników, zmianach w drużynie, nowej strategii trenerskiej. I w przypadku zakładów tradycyjnych, na tym zazwyczaj kończą przygotowania.

Stawiasz zakład, i oglądasz mecz, czekając na rozstrzygnięcie. I nagle, słabsza drużyna, albo jakiś konkretny zawodniki, totalnie nas zaskakuje. Może lepszej drużynie, na którą postawiłeś już pieniądze, nie chce się grać, bo ten mecz nie jest dla nich istotny. A może oszczędzają siły na następną grę. Pewnie nie raz w takiej sytuacji, łapałeś się za głowę, i plułeś sobie w brodę, żałując, że zakładu nie możesz już zmienić.

I właśnie tu wchodzi opcja zakłady na żywo LVBET. Jeśli nagle widzisz, że mecz potoczy się inaczej, niż do tej pory wszyscy przewidywali, masz swoją szansę. Stawiasz zakład na żywo, i miejmy nadzieję, że uda Ci się to zrobić szybciej niż bukmacherowi zmienić kursy. Opcja Live pozwala reagować na bieżąco na to co się dzieje na boisku czy korcie tenisowym. Również opcja Cashout może się okazać niezwykle przydatna w takiej sytuacji. Opisujemy ją w dalszej części naszej recenzji.

Obstawiaj na żywo w LVBET [jak obstawiać]

Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja u wybranego bukmachera. Pamiętaj, żeby zrobić to zawczasu, a nie na pięć minut przed meczem, który chcesz obstawiać. Po pierwsze bukmacher będzie musiał zweryfikować Twoją tożsamość, a po drugie masz do zgarnięcia bonus powitalny. I szkoda, żebyś w pośpiechy przegapił taki miły prezent na powitanie. Bonusem powitalnym od LVBET możesz również obracać na zakładach na żywo.

A więc jeśli już się zarejestrowałeś, wpłaciłeś pierwszy depozyt, i zaznaczyłeś chęć skorzystania z bonusu powitalnego, czas na postawienie pierwszego zakładu. Możesz wybrać tradycyjne zakłady przedmeczowe, albo kliknąć zakładkę LIVE. Tam znajdziesz wydarzenia sportowe odbywające się na dany moment, w różnych częściach świata. Ale również przy dużym natłoku wydarzeń live, możesz dotrzeć do interesującej Cię ligi na inny sposób. Najpierw wybierasz dyscyplinę sportową, potem region świata, a na koniec konkretną ligę. Znajdujesz zakłady, klikasz na nie, i gdy jesteś zadowolony ze swojej selekcji, klikasz na “postaw zakład”. I już wszystko gotowe!

Zasady zakładów live w LVBET

Zasady zakładów live w LVBET są w dużym stopniu zbliżone do reguł zwykłych zakładów. Choć jest kilka wyjątków. Szczegółowe regulaminy określają na przykład kwestie związane z dostosowaniem kursów w zakładach na żywo, i kilkusekundowym opóźnieniem między transmisją, kursami i wnoszonym zakładem.

Wśród specjalnych zasad, należy wymienić szybkie zakłady. Jest to opcja umożliwiająca obstawianie meczy w uproszczony, i naturalnie szybszy sposób niż normalnie. Szybki zakład jest więc szczególnie ważny w opcji live. Poszukaj koła zębatego nad swoim kuponie i zaznacz na nim odpowiednią opcję!

Oferta zakładów na żywo

Oferta LVBET to nie tylko duża różnorodność dyscyplin sportowych i rynków, ale też niesamowity dostęp do wszystkich niezbędnych informacji.

Piłka nożna live

Wchodząc w dowolny mecz piłkarski na żywo, LVBET podsuwa swoim graczom pełny zestaw informacji, podany w elegancki sposób. Wśród nich znajdziesz: opis wydarzeń w meczu na żywo, statystyki, składy, pozycję w lidze. Oczywiście jest również opcja transmisji na żywo. Rynki są uporządkowane w osobnych kategoriach. To m.in.: rynki główne, czyli kto wygra i jak potoczy się pozostała część meczu, który obstawiasz na żywo; dalej są handicapy i handicapy azjatyckie; bramki, sumy, zakłady specjalne itd.

Tenis live

Tenis nie jest prostym sportem do obstawiania dla nowych graczy, co zauważa sam bukmacher. Wymaga dogłębnej wiedzy, nie ma też popularnej opcji zakładu “remis”, bo każdy mecz kończy się wygraną jednego z dwóch zawodników. Mimo to, warto podjąć wysiłek i dowiedzieć się jak najwięcej o tym sporcie, bo obstawianie tenisowych meczy to wyjątkowo dużo emocji.

Koszykówka live

Podobnie jak z piłką nożną, i tu znajdziesz różne ligi z całego świata. Dostęp do informacji o grających drużynach jest podzielony na takie same kategori jak w przypadku piłki nożnej. Bardzo przydatna jest informacja o aktualnej formie drużyny. Rynki są trochę mniej zróżnicowane niż w przypadku piłki nożnej, ale nadal interesujące. Znajdziesz m.in. różnorodne zakłady o sumę punktów, wyniki kwart, i oczywiście całościowe wyniki gry.

Inne sporty live

Lista innych sportów do obstawienia w ofercie zakłady na żywo LVBET jest ciekawa, i wcale nie krótka. Znajdziesz tam siatkówkę, badminton, squash, tenis stołowy, sporty wirtualne i wiele innych opcji.

Cashout w LVBET

Cashout to ważna i bardzo atrakcyjna opcja jeśli chodzi o zakłady na żywo. LVBET stwarza graczom możliwość wycofania się z niektórych zakładów na kuponie singiel i kombi, jeśli gracz się obawia, że ten jeden zakład zrujnuje mu idealny kupon. Działa to w następujący sposób.

Stawiasz kupon. Pod oznaczeniem zakładki “moje kupony” na czerwonym tle pojawi się informacja o liczbie kuponów, które możesz zamknąć wcześniej. Na kuponie, który chcesz zamknąć wcześniej, nie może być żadnego przegranego zakładu. Jeśli obracasz bonusem, nie będziesz miał tej możliwości. Ale już zakład ze zwrotem nie stoi na przeszkodzie w zrealizowaniu tej opcji.

Wchodzisz na kupon, który chcesz zamknąć wcześniej, pojawi się na nim informacja o kwocie, którą dostaniesz jeśli zdecydujesz się na wypłatę od ręki. Klikasz wypłać i gotowe!

Werdykt

LVBET przygotował dla swoich fanów “widok teatralny”. Jest to opcja umożliwiająca śledzenie kilku wydarzeń jednocześnie. Możesz wybierać różne dyscypliny sportowe, a na Twoim ekranie pojawi się transmisja oraz kursy z wybranych przez Ciebie wydarzeń.

Jeszcze bardziej zaawansowanym ekranem, i szczególnie przydatnym graczom na żywo, jest widok Multi. Na jednym ekranie możesz śledzić do dziesięciu spotkań, transmisje są od siebie wyraźnie oddzielone, żebyś nie pokręcił zakładów. To bardzo wygodne rozwiązanie. Różnorodność rynków w zakładach na żywo LVBET jest również imponująca.

LVbet Kod Promocyjny

Bonus 200 zł za typ + pakiet na 2000 zł i freebety 20 + 20 zł!:

2240 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie