Łukasz Gikiewicz nowym ambasadorem LV BET

Łukasz Gikiewicz
LV BET Na zdjęciu: Łukasz Gikiewicz

We wtorek bukmacher LV BET poinformował, że nowym ambasadorem marki zostanie znany świetnie polskim kibicom Łukasz Gikiewicz. Doświadczony napastnik, który w przeszłości świętował zdobycie mistrzostwa Polski ze Śląskiem Wrocław u będzie współpracował z bukmacherem w zakresie tworzenia treści sportowych publikowanych w mediach społecznościowych czy na YouTube.

  • LV Bet to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich bukmacherów
  • Spółka poinformowała we wtorek o nawiązaniu współpracy z Łukaszem Gikiewiczem
  • Napastnik Chennaiyin FC swoim doświadczeniem i wiedzą może pomóc bukmacherowi w rozwoju marki

Bukmacher podekscytowany współpracą z doświadczonym napastnikiem

LVBet to jeden z najstarszych polskich bukmacherów, który na polskim rynku funkcjonuje już od 2016 roku. Użytkownicy chętnie wybierają go przede wszystkim ze względu na rozbudowaną ofertę sportową oraz liczne bonusy i promocje. Aby jeszcze lepiej trafiać do użytkowników postanowił on nawiązać współpracę z Łukaszem Gikiewiczem. Doświadczony napastnik w ostatnich latach często zmieniał kluby, a aktualnie broni barw Chennaiyin FC.

Wiele zalet oraz ciekawe propozycje bukmachera LV BET sprawiają, że regularnie zyskuje on pozytywne komentarze zarówno wśród graczy i specjalistów. Jeśli macie ochotę poznać więcej szczegółów, zapoznajcie się z naszą recenzją tegoż bukmachera. 

Współpraca będzie się opierać na tworzeniu materiałów sportowych publikowanych w mediach społecznościowych bukmachera i samego piłkarza oraz w serwisie YouTube. W planach są także bardziej nieszablonowe działania związane z najważniejszymi wydarzeniami piłkarskimi, jakie będą miały miejsce w nadchodzących miesiącach. Jako ekspert Łukasz Gikiewicz będzie się dzielił swoimi spostrzeżeniami i wnioskami na ich temat z klientami LV BET. Fani mogą się spodziewać licznych akcji aktywacyjnych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Współpraca potrwa co najmniej do końca kwietnia 2023 roku.

– Łukasz Gikiewicz to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat nie tylko piłki nożnej, ale także kultur wielu krajów świata. Chcemy, by Łukasz dzielił się tą wiedzą z naszymi klientami, ale też by swoim fachowym okiem oceniał najważniejsze wydarzenia piłkarskie, których nie zabraknie w nadchodzących miesiącach. Począwszy od finałów Ligi Europy czy Ligi Mistrzów, przez letnie i jesienne mecze Ligi Narodów, aż po najważniejszą imprezę roku, czyli mistrzostwa świata w Katarze z udziałem reprezentacji Polski. W takich okolicznościach taki ambasador na pokładzie LV BET to prawdziwy skarb – przekonywał CEO LV BET, Marcin Doszczeczko. 

Ekscytacji z nawiązania współpracy z LV Bet nie krył także sam zainteresowany. Doświadczony napastnik podkreślił, że nie może się już doczekać interakcji z graczami. 

– Jestem podekscytowany że przez najbliższy rok będę mógł dzielić się z klientami LV BET swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi piłki nożnej w wielu zakątkach świata. Mogę zagwarantować, że w czasie naszej współpracy nigdy nie zabraknie dobrego humoru i szerokiego uśmiechu, a obserwujący nas fani piłki z pewnością nie będą się nudzić – czy to ze względu na ciekawe opowieści, czy na różne akcje i konkursy, które przygotowujemy z LV BET. A wszystko to w obliczu zbliżającego się najważniejszego wydarzenia w świecie futbolu, czyli mundialu. Szykują się piękne piłkarskie miesiące! – stwierdził Gikiewicz.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze