Legalni bukmacherzy: Bonusy w Etoto

Legalny polski bukmacher – firma Etoto zdecydowała się na przedłużenie bardzo ciekawej oferty bonusów dla nowych użytkowników. Do odebrania jest między innymi darmowy zakład na 20 zł.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Bonus w postaci darmowych zakładów rozszerzają dotychczasową ofertę powitalną Etoto, która pozwalała każdemu nowemu użytkownikowi uzyskać od Etoto bonus powitalny 200% do 100 zł przy pierwszej wpłacie oraz 100% do 900 zł przy drugiej wpłacie.

Pierwszy freebet 20 zł nowy użytkownik może odebrać już przy rejestracji. To jednak nie wszystko. Przy drugiej wpłacie, jeżeli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, użytkownik otrzyma od Etoto kolejny freebet 20 zł!

Przejdź na stronę Etoto

Co ważne, dla użytkowników, którzy zarejestrowali się przed 1 lutego i nie korzystali z żadnej innej oferty, przygotowany został darmowy zakład 20 zł od zalogowania.

Po odebraniu każdego darmowego zakładu 20 zł gracz będzie miał 30 dni skorzystanie z niego, który można wykorzystać tylko na urządzeniu mobilnym na zakład kombinacyjny składający się z minimum trzech selekcji. Minimalny kurs takiego zakładu to 2.20, a minimalny kurs pojedynczej zdarzenia to 1.30. Do końcowej wygranej z darmowego zakładu nie będzie wliczana jego stawka.

W przypadku bonusów 200% do 100 zł oraz 100% do 900 zł gracz musi wykonać obrót kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu (łącznie: depozyt + bonus).

Opinie o Etoto, dzięki jej dotychczasowej działalności i ofercie są bardzo dobre. Firma regularnie ofertuje swoim użytkowników jedne z większych kursów na rynku.

Quiz “Pod Napięciem” od Etoto

Na oficjalnym youtubowym kanale legalnego bukmachera Etoto można oglądać bardzo ciekawy quiz “Pod Napięciem” z udziałem ambasadorów oraz ekspertów marki Etoto Mateusza Borka, Tomasza Smokowskiego czy Tomasza Hajty. Do każdego odcinka zapraszani są między innymi znani dziennikarze sportowi, którzy mierzą się z trudnymi i często zaskakującymi pytaniami.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze