Tylko u nas! Kurs 50.0 na wygraną Lecha z Legią

Na zdjęciu:

Skorzystaj ze specjalnej promocji bukmachera PZBuk na hit polskiej Ekstraklasy i postaw na zwycięstwo Lecha Poznań po kursie 50.0! Wygrana z zakładu promocyjnego nie wymaga obrotu. Taka oferta jest dostępna tylko dla naszych użytkowników.

  • Mecz Lech Poznań – Legia Warszawa zostanie rozegrany w sobotę, 1 października o godz. 17:30.
  • W PZBuk można postawić na zwycięstwo gospodarzy po kursie 50.0.
  • Sprawdź jak skorzystać z promocji dla Czytelników portalu goal.pl.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Promocja bukmachera PZBuk na mecz Lech – Legia

Mecz na stadionie przy ul. Bułgarskiej to będzie starcie jedynego reprezentanta Ekstraklasy, który nadal występuje w europejskich pucharach z wiceliderem ligi. Lech Poznań jest faworytem bukmacherów do wygrania kolejnej odsłony piłkarskiego klasyka – kursy na wygraną gospodarzy wynoszą około 1.80. PZBuk przygotował jednak promocję, w której kurs na zwycięstwo Lecha z Legią wynosi 50.0. Stawiając 5 złotych można wygrać 220 złotych, które trafią bezpośrednio na konto główne gracza. Z oferty mogą skorzystać nowi użytkownicy, którzy zarejestrują konto za pośrednictwem naszej strony.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj konto w PZBuk korzystając z tego linka
  2. Dokonaj depozytu na kwotę co najmniej 5 złotych.
  3. Postaw zakład na zwycięstwo Lecha z Legią po kursie 50.0 za kwotę 5 złotych. Zakład znajdziesz po rejestracji konta, na stronie głównej zakładów sportowych.
  4. Jeśli zakład okaże się wygrany to otrzymasz 220 złotych na konto główne i będziesz mógł je wypłacić bez dodatkowych warunków!

Wygrana z promocyjnego zakładu nie wymaga obrotu przez wypłatą. Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz na stronie bukmachera.

PZBuk jest sponsorem kanału goal.pl na youtube. Polecamy!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze