Kurs 50.00 na zwycięstwo Polski z Walią w PZBuk

Logo bukmachera PZBuk
PZBuk Na zdjęciu: Logo bukmachera PZBuk

W niedzielę reprezentację Polski czeka ostatnie i bardzo ważne spotkanie w obecnej edycji Ligi Narodów. Biało-czerwoni zagrają z Walią o pozostanie w dywizji A. Nasi Czytelnicy mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty przygotowanej przez PZBuk. Na zwycięstwo Polski można postawić po kursie 50.00.

  • Mecz Walia – Polska rozegrany zostanie w niedzielę (25 września) o godzinie 20:45
  • PZBuk przygotował ofertę, która pozwala postawić na wygraną reprezentacji Polski po kursie 50.00
  • Przedstawiamy warunki promocji, z której mogą skorzystać nowi klienci bukmachera.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Walia – Polska: promocja PZBuk

Reprezentacja Polski ma za sobą rozczarowujący występ przeciwko Holandii i w dalszym ciągu nie może być pewna pozostania w dywizji A. Biało-czerwoni zajmują obecnie trzecie miejsce w grupowej tabeli i mają trzy punkty przewagi nad swoim niedzielnym przeciwnikiem – reprezentacją Walią. Teoretycznie Biało-czerwonych zadowoli w tym meczu remis, ale podopieczni Czesława Michniewicza zrobią wszystko, aby zmazać plamę po ostatnim meczu i wrócić z Cardiff z kompletem punktów.

PZBuk specjalnie na ten mecz przygotował dla Czytelników goal.pl atrakcyjną promocję, która pozwala postawić na wygraną Polski po kursie 50.00. Stawiając tylko 5 zł można uzyskać aż 250 zł. Poniżej przedstawiamy krok po kroku co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej oferty.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj konto w PZBuk za pośrednictwem naszej strony do niedzieli, 25 września do godz. 20:45. Pamiętaj o zweryfikowaniu numeru telefonu podanego podczas rejestracji.
  2. Dokonaj depozytu na kwotę min. 5 zł.
  3. Postaw pojedynczy zakład przedmeczowy na wygraną Polski za minimum 5 zł
  4. Jeżeli zakład okaże się wygrany otrzymasz od PZBuk freebet o wartości 250 zł

Freebet można wykorzystać na kupon wielokrotny z kursiem minimum 1.4 na każde ze zdarzeń. Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziesz na stronie PZBuk.

PZBuk jest sponsorem kanału goal.pl na youtube. Polecamy!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze