KSW 63: typy i zapowiedź

KSW 63
PressFocus Na zdjęciu: KSW 63

Już w sobotę kolejna gala federacji KSW. Walką wieczoru będzie pojedynek Roberto Soldića z Patrikiem Kinclem. Oprócz tego interesująco zapowiada się również kilka innych rywalizacji, jak chociażby walka Damiana Janikowskiego. Sprawdź nasze propozycje na najbliższą galę KSW z oferty Fortuny.

Szukasz więcej typów i kursów na KSW 63?

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

KSW 63: Walka wieczoru

77.1 kg: Roberto Soldić (18-3-0) vs. Patrik Kincl (24-9-0) 

Danie główne dzisiejszej gali to walka o pas kategorii półciężkiej. Chorwackiego Robocopa na tronie zastąpić będzie chciał Patrik Kincl. Bez wątpienia będzie to starcie na bardzo wysokim poziomie sportowym, które warto obejrzeć!

Proponowany typ: Soldić wygra!

Fortuna
1.37
Soldić wygra

KSW 63: Pawlak – Janikowski

83.9 kg: Paweł Pawlak (18-4-1) vs. Damian Janikowski (6-3-0)

Paweł Pawlak dopiero debiutuje w organizacji KSW, a już jest gwiazdą co-main eventu. To zawodnik, który okaże się dla Damiana Janikowskiego na pewno poważnym testem, choć olimpijczyk z walki na walkę notuje duży progres.

Proponowany typ: walka zakończy się przed czasem!

Stošić – Andryszak

120.2 kg: Darko Stošić (15-4-0) vs. Michał Andryszak (22-9-0)

Stošić miał początkowo mierzyć się o pas z Philem de Friesem, ale Anglik doznał kontuzji. Serb zmierzy się więc z Michałem Andryszakiem, któremu z pewnością przydałaby się wiktoria, bo na ostatnie 5 walk odniósł tylko 2 zwycięstwa.

Proponowany typ: Stošić wygra!

Fortuna
1.32
Stošić wygra

KSW 63 karta walk

61.2 kg: Antun Račić (25-9-1) vs. Jakub Wikłacz (11-3-1)

Ostatnia walka Antuna Račicia była zdecydowanie jedną z najlepszych w historii KSW. Wówczas Sebastian Przybysz odebrał Chorwatowi pas mistrzowski. Na KSW 63 Račić zmierzy się z Jakubem Wikłaczem, który aż 8 z 11 zwycięstw kończył przez poddanie rywala.

Proponowany typ: Račić wygra!

79.8 kg: Aleksandar Rakas (16-8-0) vs. Tomasz Romanowski (13-8-0)

Obaj zawodnicy spotkają się w oktagonie po porażkach. Faworytem jest Polak, który swój angaż w KSW zdobył dzięki wygranej w programie “Tylko jeden”. Nie będzie to jednak dla niego łatwa walka, bo Rakas pokazał w walce z Michalskim, że ma mocne uderzenie.

Proponowany typ: Romanowski wygra!

56.7 kg: Emilia Czerwińska (0-0-0) vs. Weronika Eszer (0-0-0)

Emilia Czerwińska to zawodniczka, która ma za sobą poważne sukcesy w kickboxingu. Zdobyła m.in. dwukrotnie tytuł mistrzyni świata w K1. Z kolei Weronika Eszer wywodzi się z judo. Obie panie zatem dysponują umiejętnościami w różnych płaszczyznach, co może przełożyć się na ciekawy pojedynek.

93 kg: Damian Piwowarczyk (3-0-0) vs. Marcin Trzciński (1-0-0)

Obaj zawodnicy to debiutanci w organizacji KSW. Piwowarczyk wywalczył sobie angaż dzięki zwycięstwu na gali Runda X, a trenuje w poznańskim klubie Czerwony Smok. Trzciński sparuje na co dzień w Warszawie z mocnymi nazwiskami, takimi jak Jan Błachowicz czy Daniel Omielańczuk.

56.7 kg: Sara Luzar Smajic (2-1-0) vs. Aitana Alvarez (1-0-0)

Pierwszy z dwóch pojedynków kobiet na KSW 63. Luzar-Smajić na co dzień trenuje w klubie, gdzie swoje umiejętności szlifuje Roberto Soldić. Jej przeciwniczka dzierży purpurowy pas w BJJ, ale najlepiej czuje się w stójce.

65.8 kg: Szymon Karolczyk (4-1-0) vs. Michał Domin (3-2-0)

Michał Domin miał pierwotnie zawalczyć z Armenem Stepanyaną. Ten jednak uległ kontuzji, a w jego miejsce pojawia się Szymon Karolczyk, który w swoim rekordzie ma dwa zwycięstwa przez poddanie.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze