Kurs 100.00 na prowadzenie Niemiec z Kostaryką do przerwy

Kostaryka - Niemcy
Na zdjęciu: Kostaryka - Niemcy

Niemcy – Kostaryka: kurs 100.00 na prowadzenie Niemiec do przerwy. Zespół Hansiego Flicka przystąpi do tego meczu w roli murowanego faworyta do zwycięstwa. W Totalbet na prowadzenie Niemiec do przerwy można postawić po kursie 100.00. Taką możliwość daje podanie kodu promocyjnego GOAL podczas rejestracji.

• Reprezentacja Niemiec po dwóch kolejkach ma na swoim koncie tylko jeden punkt
  • Mecz Niemcy – Kostaryka rozegrany zostanie w czwartek (1 grudnia) o godzinie 20:00
  • Kod GOAL pozwala postawić na zwycięstwo Niemiec do przerwy Francji po kursie 100.00. Wyjaśniamy warunki promocji Totalbet

Kurs 100.00 na prowadzenie Niemiec do przerwy w Totalbet

Reprezentacja Niemiec w meczu z Kostaryką musi zagrać ofensywnie, bowiem tylko wygrana daje jej szanse na awans do fazy pucharowej. Spodziewamy się, że drużyna Hansiego Flicka ruszy do ataku od pierwszej minuty. A faworytem do zwycięstwa jest zdecydowanym.

Świetną ofertę na ten mecz dla Czytelników goal.pl ma bukmacher Totalbet, który pozwala postawić na prowadzenie Niemiec do przerwy po kursie 100.00. Aby skorzystać z tej promocji należy podać kod promocyjny GOAL podczas rejestracji. Poniżej znajdziesz również informacje jak krok po kroku skorzystać z tej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

1. Załóż konto w Totalbet z kodem GOAL wyrażając zgody marketingowe
  2. Zagraj dowolny zakład za minimum 50 zł (nie może to być zakład na mecz Kostaryka – Niemcy)
  3. Zagraj drugi kupon pojedynczy z konta depozytowego na zwycięstwo Niemiec do przerwy w meczu z Kostaryką
  4. Maksymalna stawka kuponu to 1 zł
  5. Jeżeli zakład okaże się trafiony otrzymasz wygraną oraz dodatkowy bonus za promocję Totalkurs

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.