Kurs 100.00 na wygraną Bayernu w meczu z Koeln z kodem GOAL

Przed nami ostatnia kolejka Bundesligi, w której na cud liczą piłkarze Bayernu Monachium. W Totalbet na ich wygraną z meczu z FC Koeln możesz teraz postawić po kursie 100.00. Przedstawiamy warunki promocji.

Kurs 100.00 na wygraną Bayernu
Na zdjęciu: Kurs 100.00 na wygraną Bayernu
  • Bayern Monachium przed ostatnią kolejką, w której zmierzy się z FC Koeln znajduje się w trudnej sytuacji w walce o mistrzostwo Niemiec
  • Spotkanie Koeln – Bayern rozegrane zostanie w sobotę (27 maja) o godzinie 15:30
  • Totalbet oferuje kurs 100.00 na wygraną Bayernu w tym meczu. Do skorzystania z oferty uprawnia podanie kodu promocyjnego GOAL podczas rejestracji

Koeln – Bayern: kurs 100.00 na wygraną Bawarczyków

Bayern Monachium w ostatniej kolejce przegrał 1:3 przed własną publicznością z RB Lipsk. Porażka ta może być bardzo dotkliwa w skutkach, bowiem w jej wyniku Bawarczycy spadli na drugie miejsce w tabeli. Przed ostatnią kolejką mają dwa punkty straty do Borussii Dortmund, więc aby obronić mistrzowski tytuł, nie tylko muszą pokonać na wyjeździe FC Koeln, ale również liczyć na potknięcie Borussii w spotkaniu z Mainz.

Bukmacher Totalbet oferuje na mecz Koeln – Bayern świetną promocję – kurs 100.00 na wygraną Bawarczyków. Aby skorzystać z oferty należy przede wszystkim zarejestrować konto z kodem promocyjnym GOAL oraz spełnić inne warunki. O tym co trzeba zrobić piszemy krok po kroku poniżej.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj konto w Totalbet z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w kwocie co najmniej 50 zł
  3. W ciągu 48h od założenia konta zagraj pierwszy kupon w jego historii za stawkę od 50 do 200 zł z maksymalnie trzema zdarzeniami (nie może obejmować zdarzeń z meczu Koeln – Bayern). Kupon będzie objęty zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się przegrany, otrzymasz zwrot postawionej stawki. Zagranie zakładu odblokowuje również kurs 100.00 na zwycięstwo Bayernu.
  4. Zagraj drugi kupon na zwycięzcę meczu: FC Koeln – Bayern.
  5. Maksymalna stawka zakładu to 1 zł.
  6. Jeżeli kupon okaże się wygrany, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w ramach promocji.

Więcej informacji na temat oferty znajdziesz w regulaminie promocji.

Zakład bez ryzyka 200 zł i freebety bez depozytu 35 zł
Bukmacher z najwyższym bonusem
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze