Goncalo Feio w Legii. BETFAN przewiduje czy… pobije się z prezesem

Goncalo Feio
fot. PressFocus Na zdjęciu: Goncalo Feio

Goncalo Feio ma wkrótce zostać ogłoszony nowym trenerem Legii Warszawa. Portugalczyk zastąpi zwolnionego we wtorek Kostę Runjaicia i ma za zadanie uratować sezon dla stołecznego klubu. Szkoleniowiec pokazywał już jednak charakter i może sprawiać kłopoty. Czy podobnie będzie w Legii?

  • Goncalo Feio nigdy nie ukrywał, że chce pracować w najlepszych klubach w Polsce
  • Niedawno dość niespodziewanie pożegnał się z Motorem Lublin, gdzie dał się poznać jako niezwykle barwna postać
  • BETFAN przygotował w związku z jego prawdopodobnym przyjściem do Legii Warszawa bardzo ciekawe propozycje zakładów

Era Kosty Runjaicia w Legii dobiegła końca, choć szefowie klubu dokonali zmiany w dość zaskakującym momencie. Co prawda zespół zajmuje dopiero 5. miejsce w PKO BP Ekstraklasie i z niepokojem może patrzeć w górę tabeli, jednak styl gry drużyny zaczął ulegać poprawie. Nie pomogło to jednak szkoleniowcowi utrzymać posady i musiał pożegnać się z Warszawą. Następcą Niemca ma zostać Goncalo Feio, który do niedawna pracował w Motorze Lublin.

Właśnie w poprzednim klubie pokazał, że nie zamierza cofać się nawet przed najbardziej zaskakującymi zachowaniami. Czego więc mogą spodziewać się w Legii?

BETFAN zdecydował się przedstawić bardzo ciekawe kursy na zakłady dotyczące Portugalczyka. W Lublinie zdarzyło się, że uderzył nawet… prezesa klubu, Pawła Tomczyka, co dość zaskakująco zakończyło się odejściem z Motoru tego drugiego. Jeśli sytuacja z bójką pomiędzy trenerem a właścicielem i prezesem Dariuszem Mioduskim powtórzyłaby się do końca tego sezonu w Legii, bukmacher proponuje kurs 9.97. Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia oczywiście jest więc niewielkie, ale wciąż większe niż np. mistrzostwo Feio zdobyte z Legią (kurs 12.50) czy… zwolnienie Portugalczyka jeszcze w tym sezonie (kurs 10.00).

Betfan
9.97
G. Feio pobije się z D. Mioduskim do końca sezonu 2023/2024

Co ciekawe BETFAN jest przekonany, że Feio pokaże swoją nietypową naturę na trenerskiej ławce i… otrzyma w trwających wciąż rozgrywkach czerwoną kartkę. Kurs na takie zdarzenie to zaledwie 1.55, czyli praktycznie pewniak! Za najmniej prawdopodobne zdarzenie bukmacher przewiduje odebranie opaski kapitana drużyny Josue (kurs 15.00).

PKO BP EKstraklasa

Goncalo Feio jako trener Legii w tym sezonie:

Betfan
1.55
Otrzyma czerwoną kartkę
Sprawdź!
Betfan
10.00
Zostanie z niej zwolniony
Sprawdź!
Betfan
12.50
Zdobędzie mistrzostwo
Sprawdź!
Betfan
15.00
Zabierze Josue opaskę kapitana
Sprawdź!
Typy na piłkę nożną

Kursy z dn. 09.04.2024. Prezentowana oferta może być nieaktualna.

Komentarze