Bukmacherzy. Superbet oficjalnym bukmacherem Polonii Bytom

Superbet oficjalnym bukmacherem Polonii Bytom
Superbet oficjalnym bukmacherem Polonii Bytom fot. Polonia Bytom

Polonia Bytom jest w trakcie odbudowy i powrotu do najlepszych czasów. W klubie jest szereg osób, które intensywnie pracują nad tym, aby Królowa Śląska odzyskały dawny blask. Tymczasem oficjalnym bukmacherem przedstawiciela III ligi polskiej zostały zakłady bukmacherskie Superbet.

Kolejny klub z Górnego Śląska gra z Superbetem

Bukmacher z siedzibą w Katowicach podpisał umowę z Polonią Bytom do końca sezonu z możliwością przedłużenia. Logotyp sponsora będzie widoczny na koszulach meczowych Niebiesko-czerwonych. Logo bukmachera będzie także widoczne na stadionie przy murawie oraz w mediach społecznościowych, gdzie Polonia Bytom wraz z Superbetem będzie przeprowadzała różne akcje dla kibiców.

– Dziś niewątpliwie można o nas mówić jako o sponsorze śląskiego sportu. Polonia Bytom jest trzecim klubem piłkarskim w aglomeracji śląskiej, z którym nawiązujemy współpracę. Nie zapominajmy, że także wspierany przez nas Jan Błachowicz pochodzi z Cieszyna. Taka strategia to nie tylko przejaw lokalnego patriotyzmu wyrażonego w społecznej odpowiedzialności biznesu, jaką po części jest sponsoring. Wierzymy także w potencjał Śląska, gdzie mamy do czynienia z dużym zainteresowaniem sportem. W tym także zakładami, a jednocześnie wciąż czuć głód sukcesów – powiedział Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

Solidne wsparcie dla Królowej Śląska

Kilka zdań na temat współpracy z globalną marką wyraził też przedstawiciel klubu z Bytomia.

– Nasza współpraca to wsparcie dla Polonii i pole do prowadzenia wspólnych działań marketingowych. Filozofia odbudowy klubu zakłada przemyślaną strategię, polegającą na gruntowaniu mocnych fundamentów Polonii Bytom i cieszę się, że kolejni partnerzy biznesowi dostrzegają zalety takiego podejścia. Z biegiem czasu, chcemy rozwijać i powiększać grono biznesowe wokół bytomskiego klubu – przyznał tuż po podpisaniu umowy Sławomir Kamiński, Prezes Bytomskiego Sportu Polonii Bytom.

Godne uwagi jest to, że wcześniej Superbet nawiązał współpracę z innymi klubami z Górnego Śląska. Najpierw został oficjalnym bukmacherem Ruchu Chorzów, a ostatnio światło dzienne ujrzała wiadomość, że globalna marka została sponsorem głównym GKS-u Tychy.

Komentarze