Bukmacherzy. Rekordowa wygrana w promocji Betclic

Betclic
Betclic

Piłkarski Jackpot to ciesząca się dużą popularnością legalnego bukmachera Betclic. W ostatniej jej edycji padła rekordowa wygrana. Kwotą 75 tysięcy złotych podzieliło się dwóch graczy, którzy poprawnie wytypowało wszystkie osiem spotkań 19. kolejki PKO Ekstraklasy.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Betclic zakłady bukmacherskie mają w swojej ofercie nie tylko tradycyjne zakłady, ale również szereg innych propozycji dla swoich graczy. Jedną z nich jest Piłkarski Jackpot. Ostatnia jego edycja rozpoczęła się w grudniu 2020 roku od puli 10 tysięcy złotych. Zadaniem graczy było każdego tygodnia było poprawne wytypowanie ośmiu spotkań z danej ligi piłkarskiej – Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi czy Serie A. Jeżeli danego tygodnia nie udało się to żadnemu z graczy, pula nagród systematycznie zwiększana.

W ostatni weekend pula wynosiła już 75 tysięcy złotych, a tym razem zadaniem graczy było poprawne wytypowanie ośmiu meczów 19. kolejki PKO Ekstraklasy. Jak się okazuje ta sztuka udała się dwóm graczom. Tym samym podzielili między siebie pulę, a do tego zgarnęli wygrane za trafione kuponu. Dzięki temu – uwzględniając stawki i kursy na zwycięskich kuponach oraz bonus MULTI+ – wygrane stały bardoz wysokie! Piotr ze Szczecina dopisał do konta 45.313 zł a Piotr z Krakowa 45.222 zł.

Już teraz można wziąć udział w kolejnej edycji Piłkarskiej Jackpota. W puli nagród ponownie znalazło się 10 tysięcy złotych, a zadaniem graczy jest poprawne wytypowanie ośmiu meczów 20. kolejki PKO Ekstraklasy, która rozegrana zostanie w najbliższy weekend.

Cashback do 550 zł
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze