Czesław Michniewicz
Czesław Michniewicz fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

Bukmacherzy: Legia podtrzyma dobrą serię meczów ze Śląskiem? Kursy

Legia Warszawa dzisiaj wieczorem w starciu ze Śląskiem Wrocław będzie odrabiać zaległości. Mecz na Łazienkowskiej ma faworyta w postaci ekipy Czesława Michniewicza. Legioniści w sześciu ostatnich potyczkach z wrocławianami wygrywali pięć razy. W każdym razie team z Dolnego Śląska nie ma zamiaru wracać z Mazowsza po raz drugi z rzędu na tarczy. Sprawdźcie aktualne kursy bukmacherskie dotyczące starcia Legia – Śląsk.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Legia Warszawa ze Śląskiem Wrocław rozegrają mecz w ramach piątej kolejki polskiej ekstraklasy, który nie doszedł do skutku w pierwotnie ustalonym terminie, gdyż stołeczna ekipa wystosowała prośbę o rozegranie meczu w innym terminie, chcąc jak najlepiej przygotować się do swojego meczu w europejskich pucharach. Ostatecznie nic to nie pomogło Legii, która została wyeliminowana z europejskich pucharów na dobre przez azerski Karabach Agdam.

Aktualni mistrzowie Polski do swojej potyczki przystąpią po pokonaniu Zagłębia Lubin. Legioniści wrócili tym samym na zwycięski szlak po porażkach z ekipą z Azerbejdżanu i Cracovią w Superpucharze Polski. Tymczasem wrocławianie ostatnio byli zmuszeni uznać wyższość Wisły Płock, przegrywając z Nafciarzami 0:1.

Legia w trakcie minionego weekendu zaliczyła swoje pierwsze zwycięstwo w roli gospodarza w Ekstraklasie od 11 lipca, gdy w pokonanym polu pozostawiła Cracovię. Tym samym na swoim obiekcie od tamtej pory stołeczny był zmuszony uznać wyższość: Pogoni Szczecin, Jagiellonii Białystok i Górnika Zabrze.

O ile warszawianie nie radzą sobie za dobrze na swoim obiekcie, to zmorą WKS-u jest natomiast gra w delegacji. W sześciu ostatnich spotkaniach ligowych rozgrywanych przez Śląsk na obiekcie rywala wrocławianie wygrali tylko raz, gdy w pokonanym polu pozostawili Wisłę Kraków. W pozostałych meczach przegrywali.

Oferta Fortuny na mecz Legia – Śląsk

Legia – Śląsk. Kursy 1×2
Drużyna
wygrana Legii 1,65 Sprawdź ofertę Fortuny
X 4,35 Sprawdź ofertę Fortuny
wygrana Śląska 5,50 Sprawdź ofertę Fortuny
Legia/X 1,20 Sprawdź ofertę Fortuny
X/Śląsk 2,43 Sprawdź ofertę Fortuny
Legia/Śląsk 1,27 Sprawdź ofertę Fortuny
Kursy aktualne na 21.10.2020 9:00Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze