Bukmacherzy: Liga Mistrzów bez podatku w Fortunie

Już w piątek wraca Liga Mistrzów! Przed nami mecze decydującej fazy najważniejszych europejskich rozgrywek. Z tego okazji bukmacher Fortuna przygotował ciekawą promocję dla graczy.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Gra bez podatku w Fortunie

Fortuna przedstawiła nową odsłonę oferty Happy Hours, która pozwala na grę bez podatku i zwiększenie tym samym swojej wygranej o 14%. Jeszcze do niedawna z oferty można było skorzystać tylko w określonych godzinach. Teraz już tego ograniczenia nie ma. Happy Hours w Fortuna zakłady bukmacherskie są teraz dostępne przez całą dobę i obejmują całą ofertę przedmeczową oraz na żywo, nie tylko dotyczącą Ligi Mistrzów.

Jak skorzystać z tej promocji? Wystarczy dodać do swojego kuponu bonus kursowy w wysokości 1.14. Należy jednak pamiętać, że na kuponie muszą znajdować się co najmniej 3 zdarzenia, a minimalny kurs każdego z nich musi wynosić 1.30.

Przejdź do strony bukmachera

Wraca Liga Mistrzów

Po wielomiesięcznej przerwie, już od piątku będziemy mogli emocjonować się rywalizacją w Lidze Mistrzów. Na początek rozstrzygnięte zostaną ostatnie niewiadome w walce o awans do ćwierćfinału. W piątkowy wieczór Juventus zmierzy się z Olympique Lyon, a Manchester City z Realem Madryt. W sobotę czekają nas natomiast pojedynki Barcelony z Napoli i Bayernu Monachium z londyńską Chelsea.

Cztery z tych ośmiu drużyn dołączy do czwórki już znanych ćwierćfinalistów i już w przyszłym tygodniu przystąpią w komplecie do decydującej rywalizacji. Ta toczyć się będzie w ramach turnieju Final Eight, który w całości rozegrany zostanie w Portugalii.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze