Bukmacher Fortuna uruchomił wyjątkową akcję. Pieniądze na szczytny cel

Fortuna w najbliższy weekend przeprowadzi wyjątkową akcję na szczytny cel. Bukmacher przekaże złotówkę dla Fundacji Herosi za każdego fana, który pojawi się na trybunach wybranych wydarzeń sportowych.

Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu:
  • Bukmacher Fortuna uruchamia wyjątkową akcję
  • Za każdego kibica na trybunach wybranych wydarzeń sportowych zostanie przekazana złotówka na szczytny cel
  • Pieniądze trafią do Fundacji Herosi, która wspiera dzieci z chorobami nowotworowymi

Wyjątkowa akcja Fortuny. Złotówka na szczytny cel za każdego kibica na trybunach

Wrzesień to Światowy Miesiąc Świadomości Chorób Nowotworowych Dzieci. W tę inicjatywę postanowił zaangażować się bukmacher Fortuna, który w najbliższy weekend (22.09 – 24.09) na kilkunastu stadionach w Polsce przeprowadzi wyjątkową akcję pod nazwą “Fortuna gdy pełna trybuna”.

– Mocno wierzę, że akcja #FortunaGdyPełnaTrybuna dodatkowo zmobilizuje wszystkich, którzy być może jeszcze zastanawiają się, czy warto w weekend wybrać się na mecz swojej drużyny. Tym razem naprawdę warto, bo dosłownie każdy kibic się liczy i pomaga Herosom – skomentował Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Fortuna przekaże złotówkę na rzecz podopiecznych Fundacji Herosi za każdego kibica, który pojawi się na trybunach meczów dziewiątej kolejki Fortuna I Ligi. Oprócz tego do akcji zaproszono Legię Warszawa, Radomiaka Radom oraz żużlowe ekipy Betardu Sparty Wrocław i Tauronu Włókniarza Częstochowa. Łącznie cegiełki będą zbierane na 13 stadionach w kraju.

– Zachęcamy wszystkich kibiców do przybycia na trybuny! To właśnie Wasze wsparcie – kibiców obecnych w ramach akcji “Fortuna gdy pełna trybuna” jest nie tylko na wagę złota, ale wręcz życia naszych podopiecznych z Kliniki Onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli zakupić nowoczesną ale nierefundowaną chemioterapię dla dzieci dla których standardowe leczenie onkologiczne nie przynosi efektu – powiedziała Aneta Rosktowska-Rau, członek zarządu Fundacji Herosi.

Komentarze