Betclic znowu to zrobił! Bukmacher idzie po bandzie

Betclic przebił najśmielsze oczekiwania! Akcja gry bez podatku na wszystko rozwinęła się w istny Dziki Zachód - bo tak nazwano kampanię. Ta promocja Betclica może się okazać hitem polskiej bukmacherki.

Oferta bez podatku w Betclic
Betclic.pl Na zdjęciu: Oferta bez podatku w Betclic
Betclic
bez podatku!
Dziki Zachód w Betclic
  • Zakłady bez podatku obowiązują do odwołania!
  • Oferta dotyczy WSZYSTKICH zakładów przedmeczowych i na żywo.
  • Konto można założyć z kodem GOALPL.

DZIKI ZACHÓD w Betclic – bez podatku NA WSZYSTKO

Totalna gra bez podatku w Betclic miała trwać tylko do 11 kwietnia, ale bukmacher zaskoczył wszystkich! Promocja została przedłużona DO ODWOŁANIA!

Oczywiście mamy na polskich rynku wielu bukmacherów chwalących się grą bez podatku, ale żaden z nich nigdy nie zdecydował się na tak śmiały ruch. Zakłady nieobjęte podatkiem 12% od stawki zawsze są obwarowane choćby minimalnymi warunkami: to zakład AKO, to minimalny kurs całkowity, to ograniczenie w stylu happy hours. Ale nie w Betclic.

Bukmacher kontynuuje ofertę zakładów bez podatku: na wszystkie sporty, na wszystkie kupony, niezależnie od liczby zdarzeń czy kursu. Dotyczy to kuponów SOLO i AKO oraz zakładów przedmeczowych i na żywo. Po prostu obstawiasz sport i tyle!

Jak grać bez podatku w Betclic?

Jedynym warunkiem obstawiania bez podatku w Betclic jest posiadanie tam konta. To i oczywiście środki na obstawianie. Jeśli nie masz więc jeszcze swojego profilu w Betclic, to wystarczy szybka rejestracja i już można obstawiać bez 12% stawki. Mało tego – nadal będzie Ci przysługiwał bonus powitalny z kodem promocyjnym GOAL!

  • Przejdź do Betclic
  • Wypełnij formularz rejestracyjny z kodem GOAL
  • Potwierdź rejestracje linkiem aktywacyjnym z emaila
  • Wpłać pierwszy depozyt

To dosłownie takie proste.

Gdzie znajdę grę bez podatku w Betclic?

Betclic bez podatku

Oferta gry bez podatku wskakuje na Twój kupon samoistnie, więc nie musisz nigdzie zgłaszać udziału w promocji, ani obstawiać wyłącznie zakładów ze specjalnej zakładki. Tutaj wszystko dzieje się samo! Sprawdzaj więc swoje typy na mecze i inne wydarzenia sportowe i wygrywaj z dokładnie takim wkładem, za jaki puszczasz kupon.

Istny Dziki Zachód!

Komentarze