Anglia – Węgry: Synowie Albionu wracają na Wembley. Kursy bukmacherskie

Harry Kane
Harry Kane fot. Grzegorz Wajda

Reprezentacja Anglii pewnym krokiem zmierza na mundial w Katarze. Synowie Albionu są aktualnie liderem grupy I eliminacji do mistrzostw świata. Nic nie wskazuje na to, aby nie mieli wywalczyć awansu z pierwszej pozycji. We wtorkowy wieczór rywalem podopiecznych Garetha Southgate’a będą Węgrzy, którzy wciąż mają nadzieje na to, że mogą wywalczyć miejsce barażowe. Prezentujemy kursy bukmacherskie bardzo ciekawie zapowiadającej się batalii w Londynie.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Eliminacje do mistrzostw świata: Anglia – Węgry

Reprezentacja Anglii do wtorkowej batalii na obiekcie w stolicy Anglii powalczy o kolejne zwycięstwo. Synowie Albionu w pokonanym polu pozostawili Andorę, wygrywając przekonująco 5:0. Wcześniej podopieczni Garetha Southgate’a zremisowali z Polską 1:1.

Tymczasem Węgrzy mają za sobą porażkę z Albanią 0:1. Jednocześnie ekipa Marco Rossiego w ośmiu ostatnich bojach zaliczyła tylko jedno zwycięstwo, notując w nich cztery porażki i trzy remisy. Pierwsza konfrontacja między oboma zespołami zakończyła się triumfem Anglików 4:0.

Synowie Albionu zrobią kolejny krok w kierunku wygrania grupy I?

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto będzie górą we wtorkowej konfrontacji. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w spotkaniu, które odbędzie się na Wembley, są Synowie Albionu. Kurs na wygraną aktualnych wicemistrzów Europy to tylko 1,15. Znacznie więcej można zyskać, jeśli wygraliby Węgrzy. Prawdopodobieństwo na to, że Madziarzy przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę, zostało oszacowane na 21,00.

Fortuna zakłady bukmacherskie przygotowały na konfrontację Anglia – Węgry bogatą ofertę dla swoich klientów. Użytkownicy tego bukmachera mają do wyboru łącznie ponad 90 zdarzeń. Wariant na to, że Anglicy wygrają, będzie powyżej 2,5 bramki, a ponadto w spotkaniu będzie powyżej 8,5 rzutów rożnych, to 3,10. Tymczasem opcja na to, że obie ekipy strzelą gola, to 2,82.

Fortuna
2,82
obie drużyny strzelą gola – TAK

Wariant na to, że Anglicy już do przerwy będą prowadzić, wynosi 1,48. Eksperci bukmacherscy Fortuny sugerują, że najbardziej prawdopodobny wynik we wtorkowej batalii, to 2:1 dla Anglii. Kurs na to wynosi 10,00. Największe szanse na gola w meczu na Wembley ma natomiast Harry Kane. Kurs na takie rozwiązanie to 1,60. U rywali Synów Albionu największe szanse na gola ma z kolei Nemanja Nikolić. Kurs na trafienie byłego napastnika Legii Warszawa to 8,00.

Fortuna
1,60
Kane strzeli gola – TAK

Czytaj więcej: Anglia – Węgry: typy, kursy, zapowiedź (12.10.2021)

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze