Ajax nie przedłuży umowy z Austriakiem. Piłkarz po roku wróci do Bundesligi?

Florian Grillitsch zasilił szeregi Ajaksu Amsterdam zeszłego lata. Jednak jak donosi Florian Plettenberg, dziennikarz "Sky", Austriak może po roku wrócić na boiska Bundesligi. Bowiem zaawansowany rozmowy z nim prowadzi Hoffenheim, czyli były klub 27-latka.

Florian Grillitsch
PressFocus Na zdjęciu: Florian Grillitsch
  • Florian Grillitsch po roku może opuścić szeregi Ajaksu
  • Holenderski klub nie przedłuży z nim wygasającej umowy
  • Całą sytuację chce wykorzystać Hoffenheim, który już prowadzi rozmowy z Austriakiem

Wielki powrót Floriana Grillitscha na PreZero Arena?

Z informacji przekazanych przez Floriana Plettenberga, jednego z najlepiej poinformowanych niemieckich dziennikarzy pracującego dla “Sky”, wynika, że Florian Grillitsch nie przedłuży wygasającej umowy z Ajaksem Amsterdam. Austriak po roku opuści holenderską ligę i może zaliczyć miękkie lądowanie.

Wychowanek akademii austriackiego St. Polten bowiem znalazł się na celowniku Hoffenheim, czyli jego byłego zespołu. Szefostwo niemieckiego klubu rozpoczęło już rozmowy z piłkarzem w sprawie umowy. Sam 27-latek jest gotowy wrócić na PreZero Arena po nieudanej przygodzie w Amsterdamie.

Florian Grillitsch łącznie rozegrał 18 spotkań w koszulce Ajaksu. Rozgrywki rozpoczął w wyjściowym składzie, jednak z biegiem czasu zaczął pełnić rolę zmiennika, ze względu na słabą dyspozycję. W Holandii kompletnie nie przypominał tego samego piłkarza, który wyróżniał się solidnością na boiskach Bundesligi.

Sprawdź także: BVB ma problem. Anglicy zabiorą jej piłkarza sprzed nosa?

Komentarze