Mundial Typer Goal.pl: Regulamin Konkursu

Organizator Konkursu

Better Collective A/S z siedzibą w Kopenhadze przy ulicy Toldbodgade 12 (kod pocztowy 1253 Kopenhaga), Dania, CVR 27652913, właściciel https://www.goal.pl/ (Better Collective, Serwis, my, nas, nasz) prowadzi bezpłatny konkurs internetowy „Mundial Typer Goal.pl” („Konkurs” lub „Predictor”). 

Warunki uczestnictwa 

 1. Aby wziąć udział w Konkursie, uczestnik musi założyć konto na stronie https://www.goal.pl/typer/
 2. Uczestnicy, w dniu założenia konta w Serwisie, muszą mieć ukończone 18 lat
 3. Konkurs jest otwarty dla mieszkańców Polski.
 4. Biorąc udział w Konkursie, uczestnicy muszą wyrazić zgodę na Regulamin Konkursu oraz Politykę Prywatności zamieszczone w Serwisie:  https://www.goal.pl/typer/mundial-typer-goal-pl-regulamin-konkursu/.
 5. W Konkursie mogą brać udział pracownicy, freelancerzy i ambasadorzy marki zatrudnieni przez Better Collective bezpośrednio lub za pośrednictwem firm pośredniczących, ale nie mogą oni zdobywać nagród.

Data rozpoczęcia i zakończenia

 1. Konkurs rozpoczyna się w niedzielę 20 listopada 2022 r. i odbędzie się w trzech etapach.
 2. Podczas Mistrzostw Świata FIFA 2022, w okresie od 20.11.2022 do 18.12.2022, będziemy publikować na naszej stronie zestawienie meczów zaplanowanych na poszczególne etapy.

Jak wziąć udział w konkursie?

 1. Udział w Konkursie jest całkowicie bezpłatny.
 2. Każdy użytkownik może używać tylko jednego konta do uczestnictwa w konkursie i podawania swoich typów.
 3. Każdy użytkownik może wziąć udział tylko raz w danym etapie Konkursu.
 4. Przed oficjalnym rozpoczęciem Konkursu uczestnik zostanie poproszony o odpowiedź na pytanie („pytanie rozstrzygające”), które posłuży do wyłonienia zwycięzcy w przypadku remisu.
 5. Na początku każdego etapu publikujemy na naszej Stronie listę meczów zaplanowanych na dany etap. Dla każdego meczu musisz przewidzieć jego poprawny wynik.
 6. Możesz edytować swoje prognozy nie później niż 5 minut przed rozpoczęciem wybranego meczu. Po zablokowaniu danego etapu nie można edytować prognoz.
 7. Niejasne lub niepełne prognozy nie będą brane pod uwagę.
 8. W przypadku anulowania meczu punkty związane z tym meczem będą nieważne.
 9. Użytkownicy, którzy wzięli udział we wszystkich etapach Konkursu, będą mogli wygrać nagrodę główną na koniec Konkursu.
 10. Uczestnicy będą rywalizować o nagrodę główną z puli konkursów organizowanych w serwisach Goal.pl, Bethome.gr, Rekatochklart.com, bettingexpert.com, apuestas-deportivas.es, wettfreunde.net, Soccernews.nl i Spilxperten.com.
 11. Uczestnik może również stworzyć prywatną ligę, aby porównać swoje wyniki z innymi osobami w lidze. Jednak zwycięzcy lig prywatnych nie mogą wygrać żadnej z nagród.

Wyłonienie zwycięzcy

 1. Nagrody zostaną przyznane na każdym etapie Konkursu według rankingu uczestników i poniższych kryteriów.
 2. Maksymalna liczba punktów, które uczestnik może zdobyć za jeden typowany mecz to 21. Punkty zostaną przyznane za każdy poprawny typ w danym etapie Konkursu w następujący sposób:
 • Prawidłowe wytypowanie rozstrzygnięcia meczu (1×2): 8 punktów;
 • Prawidłowy wynik gospodarzy: 4 punkty;
 • Prawidłowy wynik drużyny gości: 4 punkty;
 • Dodatkowe punkty za odgadnięcie poprawnego wyniku dla obu drużyn: 5 punktów.
 1. Punkty zostaną przyznane za regulaminowy czas 90 minut, bez wliczania dogrywki i rzutów karnych. Wyniki będą weryfikowane zgodnie z informacjami na oficjalnej stronie tych zawodów: https://www.fifa.com/fifaplus/pl/match-centre?date=2022-11-20&tab=matchCentreOprawy&country=AL&wtw-filter=ALL
 2. Na każdym etapie zawodnicy zostaną sklasyfikowani według następujących zasad:
  1. Uczestnik z najwyższym wynikiem (czyli z największą liczbą punktów) zostanie sklasyfikowany jako pierwszy, 
  2. Jeśli liczba punktów dla dwóch uczestników jest taka sama w klasyfikacji generalnej odpowiedź na pytanie rozstrzygające będzie tą, która wyłoni zwycięzcę. Wygra ten, kto będzie najbliższy rzeczywistej ilości bramek w Mundialu.
  3. Jeśli pytanie rozstrzygające nie może wyłonić zwycięzcy (ponieważ odpowiedzi są równe lub turniej się nie skończył), wygra ten uczestnik, który oddał najwięcej typów.
  4. Jeśli liczba punktów, odpowiedzi na pytanie rozstrzygające i całkowita liczba typów są równe, uczestnik, który zarejestrował się jako pierwszy, otrzyma wyższą pozycję i wygra nagrodę.
 3. Nagroda główna zostanie przyznana na zakończenie Konkursu według ogólnej klasyfikacji uczestników na wszystkich etapach Konkursu. Uczestnicy zostaną sklasyfikowani zgodnie z powyższymi zasadami.
 4. W przypadku zajęcia nagrodzonej pozycji przez pracowników, freelancerów lub ambasadorów marki zatrudnionych przez Better Collective, nagroda zostanie przyznana kolejnej osobie w tabeli danego etapu Konkursu.
 5. W przypadku gdy zwycięzca nie kwalifikuje się do odebrania nagrody zostanie ona przyznana kolejnej osobie w klasyfikacji danego etapu Konkursu.
 6. Wszyscy uczestnicy tego Konkursu mogą walczyć o nagrodę JACKPOT. Aby wygrać nagrodę JACKPOT, uczestnicy muszą spełnić wszystkie następujące warunki:
  1. mieć poprawną odpowiedź na pytanie rozstrzygające udzieloną przed rozpoczęciem meczu otwarcia.
  2. mieć wszystkie prawidłowe prognozy dla każdego wyniku meczów podczas wszystkich etapów konkursu (należy wytypować dokładny wynik każdego meczu podczas turnieju). W przypadku, gdy jeden lub więcej meczów zostanie pominiętych i nie zostaną podane typy na ich wynik, uczestnik zostanie zdyskwalifikowany.
 7. Jeśli wszystkie powyższe kryteria dotyczące nagrody JACKPOT są takie same dla dwóch lub więcej uczestników, nagroda główna zostanie podzielona między zwycięzców.
 8. Jeśli nikt nie przewidzi poprawnie wszystkich wyników meczów dla wszystkich etapów, nikt nie otrzyma nagrody głównej.
 9. Informacja o nazwisku zwycięzców Konkursu oraz wartości nagród zostanie opublikowana w Serwisie, a zwycięzcy zostaną również poinformowani za pośrednictwem adresu e-mail użytego do utworzenia profilu w naszym Serwisie. Zwycięzcy będą mieli możliwość sprzeciwienia się opublikowaniu ich informacji poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected].

Nagrody

 1. Na każdym etapie Konkursu zostaną przyznane nagrody. Nagroda główna zostanie przyznana na koniec Typera. Nagroda JACKPOT zostanie przyznana na koniec Konkursu.
 2. Za pierwszy etap Konkursu (faza grupowa) 3 najwyżej sklasyfikowanych uczestników otrzyma następujące nagrody:
RankingNagroda
1. miejsceKoszulka wybranej reprezentacji (z oferty producenta Power Canvas)
2. miejsceKoszulka wybranej reprezentacji (z oferty producenta Power Canvas)
3. miejsceKoszulka wybranej reprezentacji (z oferty producenta Power Canvas)

3. W drugim etapie Konkursu (Runda 1/8) 3 najwyżej sklasyfikowanych uczestników otrzyma następujące nagrody:

RankingNagroda
1. miejsceKoszulka wybranej reprezentacji (z oferty producenta Power Canvas)
2. miejsceKoszulka wybranej reprezentacji (z oferty producenta Power Canvas)
3. miejsceKoszulka wybranej reprezentacji (z oferty producenta Power Canvas)

4. Za trzeci etap Konkursu (ćwierćfinał, półfinał i finał) 3 najwyżej sklasyfikowanych uczestników otrzyma następujące nagrody:

RankingNagroda
1. miejsceKoszulka wybranej reprezentacji (z oferty producenta Power Canvas)
2. miejsceKoszulka wybranej reprezentacji (z oferty producenta Power Canvas)
3. miejsceKoszulka wybranej reprezentacji (z oferty producenta Power Canvas)

5. Za nagrodę główną na zakończenie Konkursu 3 najwyżej sklasyfikowanych uczestników otrzyma następującą nagrodę:

RankingNagroda
1. miejsceKonsola Nintendo Switch
2. miejsceKoszulka wybranej reprezentacji (z oferty producenta Power Canvas)
3. miejsceKoszulka wybranej reprezentacji (z oferty producenta Power Canvas)

6. Za nagrodę JACKPOT osoba, która w trakcie każdego etapu Konkursu poprawnie wytypuje wszystkie mecze i poprawnie odpowie na pytanie w dogrywce, otrzyma następującą nagrodę:

RankingNagroda
1. miejsce€100,000

7. Administrator Serwisu skontaktuje się ze zwycięzcą za pośrednictwem poczty elektronicznej, której użył do utworzenia konta w celu ustalenia płatności w ciągu maksymalnie 14 dni.
8. Zwycięzca musi dostarczyć dane niezbędne do przyznania nagrody w ciągu maksymalnie 30 dni od otrzymania wiadomości e-mail od Organizatora. W przypadku, gdy uczestnik nie dotrzyma terminu, nagroda zostanie przydzielona następnemu uczestnikowi w tabeli rankingu (co oznacza, że ​​gracz na drugim miejscu będzie teraz na pierwszym miejscu, gracz na trzecim miejscu na drugim, gracz na czwartej pozycji na trzecim, itp).
9. Zdobyte nagrody przekażemy w ciągu maksymalnie 30 dni od ustalenia i weryfikacji zwycięzców.
10. Organizator doręczy nagrodę zwycięzcy, w zależności od nagrody, przesyłką pocztową na adres domowy lub za pośrednictwem konta bankowego, o które poprosi po skontaktowaniu się ze zwycięzcami.
11. Nagrody wypłacane są w walucie euro.
12. Aby otrzymać nagrodę, zwycięzca musi posiadać aktywne konto bankowe w jednym z polskich banków.
13. W przypadku, gdy mają zastosowanie podatki dochodowe, zwycięzca będzie zobowiązany do zapłacenia podatków organowi podatkowemu.
14. Nagroda nie podlega wymianie lub przekazaniu osobom trzecim. Organizator nie oferuje alternatywy pieniężnej.

Dane osobowe

 1. Organizator będzie przetwarzał dane osobowe uczestników zgodnie z Polityką Prywatności.
 2. Biorąc udział w Konkursie, uczestnicy oświadczają, że wyrażają zgodę na przetwarzanie następujących danych osobowych: imię, nazwisko, nazwa użytkownika, adres e-mail, hasło, typy i odpowiedzi konkursowe. Przetwarzanie tych danych jest niezbędne w przypadku chęci utworzenia konta w celu wzięcia udziału w Konkursie, jak również w celu realizacji Konkursu. Twój adres e-mail może być również przetwarzany w celu wysyłania newsletterów, jeśli się do nich zarejestrowałeś. Przetwarzanie Twojego imienia i nazwiska, nazwy użytkownika i adresu e-mail jest również konieczne, aby odróżnić Cię od innych Uczestników i publicznie ogłosić zwycięzców Konkursu ze względu na transparentność.
 3. Jeśli wygrasz nagrodę, możemy poprosić Cię o kopię dowodu osobistego, numeru telefonu, miejsca zamieszkania. Przetwarzanie tych danych jest niezbędne do weryfikacji Twoich danych, przesyłania/dostarczania nagród, opłacenia odpowiednich podatków i celów archiwizacyjnych.
 4. Dane osobowe podane przez Ciebie na potrzeby niniejszego konkursu mogą zostać udostępnione zewnętrznemu odbiorcy Thunderbite – oprogramowania, za pośrednictwem którego organizowany jest konkurs. Te strony trzecie, które pomagają nam ulepszać i rozwijać nasze produkty i usługi, są uważane za podmioty przetwarzające dane i są zaangażowane w czynności przetwarzania na podstawie odpowiednich umów o ochronie danych, które są tworzone w celu zapewnienia, że ​​Twoje dane osobowe są bezpieczne . Więcej o tym, jak udostępniamy i zabezpieczamy Twoje dane w naszej Polityce prywatności.
 5. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności, aby poznać więcej szczegółów m.in. na temat przetwarzania Twoich danych osobowych, komu je udostępniamy oraz Twoich praw i obowiązków wynikających z przepisów o ochronie danych.

Naruszenie zasad

 1. Założenie więcej niż jednego konta lub nie ukończenie 18 roku życia wyeliminuje użytkownika z prawa do otrzymania nagród
 2. Nie wytypowanie każdego wyniku meczów (co najmniej 5 minut przed rozpoczęciem każdego meczu) wyeliminuje użytkownika z udziału w zdobyciu nagrody JACKPOT.
 3. Wszelkie próby nieuczciwego wykorzystania systemu Typera są zabronione i będą skutkować zawieszeniem konta, a także dyskwalifikacją z Konkursu.
 4. Sankcje obejmują unieważnienie/usunięcie typów, dyskwalifikację z Konkursu, ostrzeżenia o zachowaniu, tymczasowe zakazy uczestnictwa oraz w pewnych okolicznościach trwałe zablokowanie dostępu do Typera na Stronie Internetowej.
 5. Wymiar sankcji zależy od wagi wykroczenia i tego, czy uczestnik jest recydywistą. Sprawy są oceniane indywidualnie, a decyzje podjęte przez naszą administrację są ostateczne i powinny być respektowane.
 6. Jeśli podejrzana aktywność lub naruszenie zasad zdarzy się więcej niż raz, zastrzegamy sobie prawo do zawieszenia konta oszukującego użytkownika.
 7. W przypadku podejrzanej działalności lub naruszenia zasad przez zwycięzcę wcześniej ogłoszonego, zwycięzca zostanie zawieszony, a nagroda zostanie przyznana kolejnej osobie w tabeli klasyfikacji danego etapu Konkursu.

Reklamacje

 1. Wszelkie kwestie lub wątpliwości, które nie mają jasnych wytycznych w powyższych zasadach, rozstrzygane będą według uznania naszej administracji.

  Jeśli chcesz poprosić o wyjaśnienie/zakwestionowanie niektórych naszych decyzji, możesz to zrobić wysyłając e-mail na adres [email protected].
 2. Wszelkie spory prawne, które mogą powstać podlegają prawu polskiemu i będą rozstrzygane przez właściwe sądy polskie.

Uwagi końcowe

*Ten konkurs nie jest wspierany, sponsorowany ani powiązany z Turniejem Mistrzostw Świata FIFA 2022.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie Konkursu według własnego uznania. O wszelkich istotnych zmianach powiadomimy użytkowników zamieszczając post w Serwisie.