Raków Częstochowa – Cracovia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (18.03.2023)

Raków - Cracovia: transmisja w TV i online. Podopieczni Marka Papszuna są na dobrej drodze do historycznego sukcesu i zdobycia mistrzostwa Polski. Kolejny krok w tym kierunku będą starali się zrobić w sobotni wieczór. Sprawdź gdzie oglądać mecz Raków - Cracovia.

Ivi Lopez
PressFocus Na zdjęciu: Ivi Lopez

Raków – Cracovia, gdzie oglądać?

Raków w ostatnich tygodniach sunie po zwycięskim torze i nie zamierza się zatrzymywać. Lider Ekstraklasy wygrał cztery ostatnie ligowe mecze i przed sobotnią konfrontacją z Cracovią ma sześć punktów przewagi nad drugim w tabeli zespołem Legii. Po najbliższej konfrontacji przewaga ta ponownie może wzrosnąć do dziewięciu oczek.

Raków do meczu z Cracovią, która nie wygrała żadnego z trzech ostatnich ligowych meczów, a w sześciu ostatnich zwyciężyła raz, przystępuje w roli zdecydowanego faworyta. Każdy inny wynik niż wygrana jedenastki Marka Papszuna będzie bardzo dużą niespodzianką. Sprawdź nasze typy na mecz Raków – Cracovia.

Raków – Cracovia, transmisja w TV

Mecz Raków – Cracovia, który odbędzie się w ramach 25. kolejki PKO Ekstraklasy, będzie transmitowany na kanałach CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ 4K Ultra HD. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:00, skomentują Rafał Dębiński i Marcin Baszczyński.

Raków – Cracovia, transmisja online

Dzięki usłudze CANAL+ online spotkanie będzie można obejrzeć również za pośrednictwem internetu. Teraz możesz również skorzystać ze świetnej oferty promocyjnej – 20 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące za pakiet ze wszystkimi kanałami CANAL+. W porównaniu do standardowych cen można w ten sposób zaoszczędzić przez kwartał aż 87 zł. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować konto za pośrednictwem naszej strony.

Raków – Cracovia, kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem tego spotkania, również zdaniem bukmacherów, jest Raków Częstochowa. Kursy na zwycięstwo gospodarzy nie przekraczają 1.50.

Raków Częstochowa
Cracovia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 marca 2023 19:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Raków – Cracovia?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, a także na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Raków – Cracovia?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (18 marca) o godzinie 20:00.

Komentarze