Wahadłowy Torino rozchwytywany. Skauci Premier League regularnie go obserwują

Raolu Bellanova notuje bardzo dobry sezon w barwach Torino. Wysoka forma włoskiego wahadłowego sprawiła, że trafił on na radar Manchesteru United oraz Aston Villi. Tuttosport poinformowało, że Bellanova kilkukrotnie obserwowany był z wysokości trybun przez skautów klubów z Premier League.

Raoul Bellanova
Obserwuj nas w
Imago / Giuseppe Maffia Na zdjęciu: Raoul Bellanova
  • Raoul Bellanova trafił na listę życzeń dwóch klubów z Premier League
  • Włoch był obserwowany przez skautów Manchesteru United oraz Aston Villi
  • Bellanova może otrzymać pierwsze powołanie do reprezentacji Włoch

Raoul Bellanova na radarze Manchesteru United i Aston Villi

Raoul Bellanova jest jednym z najlepszych wahadłowych Serie A w bieżącym sezonie. Włoch znajduje się w świetnej formie, a ta nie uszła uwadze drużynom z Premier League. Zdaniem gazety Tuttosport wśród zainteresowanych usługami 23-latka wymienia się Manchester United oraz Aston Villa.

POLECAMY TAKŻE

Bellanova w Czerwonych Diabłach miałby zastąpić Aarona Wan-Bissake, którego przyszłość na Old Trafford zdaje się dobiegać końca. Z kolei Aston Villa obserwuje zarówno Bellanovę, jak i Dumfriesa. Transger obrońcy Torino ma być planem B w przypadku niepowodzeń związanych ze sprowadzeniem holenderskiego wahadłowego Interu.

Bellanova dołączył do Torino z Cagliari za 7 milionów euro latem ubiegłego roku. Wcześniej przebywał na rocznym wypożyczeniu w Interze. Jego kontrakt z Granatą wygasa w czerwcu 2027 roku.

Według Tuttosport dobra forma Bellanovy przełoży się na pierwsze w karierze powołanie do seniorskiej reprezentacji Włoch. Luciano Spalletti ma rozważać powołanie wahadłowego na mecze towarzyskie z Wenezuelą oraz Ekwadorem.

Komentarze