Szczęsny znów zagra w Premier League?

Według La Gazzetty dello Sport Fabio Paratici chce sprowadzić Wojciecha Szczęsnego do Tottenhamu, ale reprezentant Polski nie zamierza w najbliższym czasie opuszczać Turynu.

Wojciech Szczęsny
PressFocus Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny
  • Tottenham jest zainteresowany transferem Szczęsnego
  • Fabio Paratici spotkał się jednak z odmową
  • Polski bramkarz nie chce odchodzić z Juventusu

Tottenham zagiął parol na bramkarza Juve

Wojciech Szczęsny był jednym z tych graczy, którzy skorzystali na powrocie Massimiliano Allegriego. Polak znajduje się obecnie w znakomitej dyspozycji i jest kluczowym zawodnikiem Starej Damy, choć oczywiście zdarza mu się popełniać błędy między słupkami.

Po trudniejszych okresach w Arsenalu i Romie, Szczęsny jest zadowolony z pobytu w Juventusie i nie spieszy mu się z opuszczeniem klubu.

W ostatnim czasie pojawia się jednak sporo spekulacji na temat jego przyszłości. Wobec problemów poza sportowych mówi się, że kilku znaczących zawodników, w tym Wojciech Szczęsny, może opuścić ekipę z Turynu. Jednak wiele wyjaśni w tej kwestii ostateczne rozstrzygnięcie śledztwa turyńskiej prokuratury.

Mediolański dziennik informuje, że Polakiem zainteresowany jest Tottenham, a transfer chciał przeforsować Fabio Paratici, który miał nawiązać pierwsze kontakty w tej sprawie. Dyrektor Kogutów otrzymał jednak natychmiastową odmowę. Zdaniem mediów, Szczęsny, który jest zadowolony z gry dla Juventusu obecnie nie myśli o zmianie barw klubowych.

Zobacz również: Występ Immobile w derbach Rzymu stanął pod znakiem zapytania

Komentarze