Autor cudownego gola w Lidze Europy trafi do Premier League?

Pedro Goncalves znalazł się na okładkach angielskich gazet po tym, jak strzelił fantastycznego gola w Lidze Europy, a jego Sporting Lizbona wyeliminował z tych rozgrywek Arsenal. Prawoskrzydłowy niedługo może przenieść się na Wyspy Brytyjskie, ponieważ interesuje się nim Aston Villa.

Pedro Goncalves
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Pedro Goncalves
  • Pedro Goncalves prawdopodobnie strzelił bramkę sezonu w Lidze Europy
  • Portugalczyk wzbudził zainteresowanie Aston Villi
  • Dla 24-latka nie byłby to pierwszy pobyt w Anglii

Pedro Goncalves zasili szeregi Aston Villi?

Sporting Lizbona sprawił nie lada niespodziankę eliminując Arsenal po konkursie rzutów karnych z Ligi Europy. Jednym z bohaterów Lwów był Pedro Goncalves, który zaskoczył Aarona Ramsdale’a zdobywając bramkę z połowy boiska, po czym wylądował na okładach angielskich gazet.

Jak się teraz okazuje, w przyszłości o 24-latku częściej może być głośno na Wyspach Brytyjskich, ponieważ według portugalskiego dziennika “Record”, prawoskrzydłowy znalazł się na celowniku Aston Villi. Drużyna z Birmingham podobno sonduje możliwość pozyskania ofensywnego zawodnika.

Nie byłaby to jednak tania operacja, gdyż Sporting Lizbona zobowiązał się do oddania 50% z kwoty następnego transferu Pedro Goncalvesa dla byłego klubu piłkarza – FC Famalicao.

Dwukrotny reprezentant Portugalii w latach 2017-2019 grał w młodzieżowych ekipach Wolverhampton Wanderers. Mówi się, że Pedro Goncalves może kosztować nawet 70-80 mln funtów.

Komentarze