Najlepsi typerzy w Polsce i na świecie – ranking

Ranking typerów

Najlepsi typerzy mają to do siebie, że koncentrują się na jednej dyscyplinie sportowej, w której są ekspertami. Ba, niektórzy gracze zakładów na piłkę nożną mają ulubioną ligę, którą obstawiają w trakcie sezonu. Zawężenie swoich typów do konkretnych rozgrywek powoduje, że masz dużą wiedzę odnośnie danej ligi. A to może determinować lepsze decyzje zawierane u bukmachera. Ranking typerów składa się właśnie z takich osób.

Ranking typerów – jakie zasady stoją za ich sukcesem?

Kibice i typerzy poszukują graczy, którzy gwarantują zyski w zakładach sportowych. Owszem, są zawodowcy, którzy potrafią odnosić regularne zyski z zakładów. Nie oznacza to jednak, że wybierając ich typy będziesz skazany na zwycięstwo. Nawet najlepsi typerzy mogą mieć gorszy okres, w którym to przez dłuższy czas będą na minus. Jeśli będziesz ślepo używał ich typów, twoje konto również będzie ponosić straty.

Najlepsi typerzy w Polsce nie boją się podejmować odważnych decyzji, o czym świadczą ich wygrane w zakładach bukmacherskich. Niegdyś szerokim echem odbiła się wygrana u bukmachera Fortuny. Jeden z graczy postawił na awans Liverpoolu w półfinale Ligi Mistrzów przeciwko FC Barcelonie. Taki zakład zagrał w sytuacji, gdy Barca zwyciężyła pierwsze spotkanie 4:0. W ten sposób skorzystał z wysokiego kursu, a jak później pokazała historia udało mu się wygrać. Zainwestowane 48 tysięcy złotych zamienił na wygraną rzędu…pół miliona złotych.

To, jak typują mecze najlepsi typerzy, czasami może przyprawić o zawrót głowy. W 2021 roku jeden z klientów Fortuny na jednym kuponie wytypował 27 spotkań. Tak grając zakład za 2 zł uzyskał 601 tysięcy. Co typował? M.in. mecze europejskich pucharów, a także krajowych rozgrywek w piłce nożnej. Analizy tego rodzaju wydarzeń na bieżąco możesz śledzić w goal.pl.

Najlepsi typerzy

Najlepsi typerzy STS również oskubali na grube pieniądze. Tym razem to historia o tym, jak zamienić 3 złote na około 250 tysięcy zł. Pewien śmiałek zagrał kupon AKO złożony z 25 meczów. Typer skoncentrował się na piłce nożnej, a jak się później okazało miał dużo szczęścia. Jego zakład wszedł, a on zainkasował pokaźną wygraną.

STS

98/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 13 kwietnia 2024
 • Najwyższa oferta STS na rynku z kodem GOAL
 • Sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej

STS: lider polskich bukmacherów!

Zakłady bukmacherskie STS i kod promocyjny GOAL to mocne uderzenie na start dla nowego gracza. Do odbioru czeka super bonus 200 zł za typ na mecz La Liga lub Premier League, wymienny na super zakład bez ryzyka do 100 zł! Do tego jeszcze bonusy depozytowe do 600 zł i freebety do 60 zł!

Obstawianie rozbudowanych akumulatorów bywa kuszące, ale to jak grają najlepsi typerzy nie zawsze odzwierciedlają grube taśmy. Tak naprawdę w środowisku graczy przyjmuje się, że tego rodzaju zakłady mają niskie prawdopodobieństwo wygranej. Dlatego są odradzane, a lepiej skupić się na kuponach pojedynczych. W tym przypadku wystarczy trafić jeden mecz, żeby odebrać wygraną od bukmachera. Być może nie będzie ona tak pokaźna, ale w myśl zasady: małymi łyżeczkami do celu.

Na goal.pl publikujemy typy na piłkę nożną, które są dziełem analizy naszych najlepszych typerów. W redakcji posiadamy fachowców od obstawiania zakładów bukmacherskich. Przygotowując oni analizy skupiają się na rzetelnym przedstawieniu widowiska sportowego. Co odgrywa istotną rolę w typowaniu?

 • Sytuacja obu drużyn,
 • Statystyki,
 • Forma,
 • Kadra,
 • Układ kursów bukmacherskich,
 • Kwestie pozasportowe.

Jesteśmy pewni, że najlepsi typerzy w Polsce również zwracają uwagę właśnie na te aspekty sportowej rywalizacji. W następstwie to ułatwia skutecznie typowanie.

Jak obstawiają najlepsi typerzy w Polsce?

W Polsce jest sporo miejsc, gdzie można zobaczyć jak obstawiają najlepsi typerzy. Jednym z takich portali jest goal.pl. Jesteśmy typowo piłkarskim serwisem, a więc przede wszystkim nasi gracze analizują to, co dzieje się w świecie futbolu. Typujemy krajowe rozgrywki, jak i spotkania z udziałem reprezentacji. Gdzie znajdziesz nasze przewidywania?

W zapowiedziach meczu informujemy o wszystkich istotnych elementach danej rywalizacji. Co więcej, poza informacjami dzielimy się z wami również naszymi typami. Przy każdym omawianym meczu decydujemy się zarekomendować zakłady, które naszym zdaniem mają szansę na powodzenie.

Czytając nas regularnie zauważysz, który z typerów notuje lepsze wyniki, a który nieco częściej się myli. Musisz mieć jednak na uwadze, że obstawianie naznaczone jest dużym ryzykiem. Pomyłki w tym fachu są na porządku dziennym. A jeśli ktoś mówi ci, że gwarantuje zyski, to zwyczajnie kłamie. Najlepsi typerzy na świecie nie zawsze przewidzą to, jak ułoży się mecz piłki nożnej lub innej dyscypliny.

Najlepsi typerzy – zbiór cech, które posiadają:

 • konsekwencja w ustalonej strategii,
 • brak pochopnych decyzji,
 • umiejętność kontrolowania emocji,
 • spokojne zarządzanie budżetem,
 • analityczne podejście do meczów,
 • szukanie najlepszych okazji u bukmacherów.

Gdzie grają najlepsi typerzy?

Doświadczeni gracze, którzy w zakładach nie kierują się emocjami, a pragmatyzmem starają się wybierać najlepszych bukmacherów. Oczywiście polskie prawo skonstruowane jest w ten sposób, by można było obstawiać tylko u tych operatorów, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Najlepsi typerzy muszą stosować się do tych kryteriów, bo inaczej łamaliby prawo.

Jak informowaliśmy wcześniej ranking typerów znajdziesz w naszym serwisie. Praktycznie przez cały rok publikujemy typy na mecze piłki nożnej. Ba, okazjonalnie obstawiamy też pozostałe wydarzenia sportowe. Śledząc uważnie poszczególne typy rozpoznasz, kto obstawia z najlepszą skutecznością.

A gdzie typują gracze? Zwykle u najlepiej ocenianych bukmacherów. Wysokie pozycje w rankingu nie biorą się ot tak. Aby trafić do TOP 3 firmy muszą wykazać się specjalnymi funkcjami. W naszym rankingu przewodzi STS, którego w pierwszej kolejności możemy polecić do robienia typów. To bukmacher z dobrym bonusem powitalnym, szeroką ofertą, a także ciekawymi funkcjami takimi jak transmisje. Będzie on świetnie służył tym typerom, którzy liczą na obstawianie zakładów live.

STS
Najwyższy bonus tylko z kodem GOAL!
98/100
Superbet
Atrakcyjne promocje z kodem GOAL!
95/100
Fortuna
Bonusy i promocje dla każdego z kodem GOAL!
92/100
ComeOn
Bonus w gotówce i inne atrakcje!
90/100
Betfan
Bonus 200% poleca Mariusz Pudzianowski!
90/100

U jakich jeszcze bukmacherów grają najlepsi typerzy? Dużą popularnością cieszą się bukmacher BETFAN i zakłady bukmacherskie Superbet. To firmy, które zachęcają do siebie objętością oferty przedmeczowej i live (BETFAN), a także rozbudowanymi promocjami dla nowych i stałych graczy (Superbet). Warto także zapoznać się z ofertą ComeOn.

U każdego z tych bukmacherów korzystając z naszego kodu promocyjnego otrzymasz powiększony zestaw bonusów na start.

Sprawdź również w naszym poradniku: Największe wygrane bukmacherskie oraz Jak obstawiać piłkę nożną.

Najczęściej zadawane pytania:

Gdzie obstawiają najlepsi typerzy?

Najlepsi typerzy w Polsce wybierają legalnych bukmacherów takich jak STS, BETFAN i Superbet.

Gdzie znajdziesz typy bukmacherskie?

Na goal.pl – jedna z naszych aktywności to typowanie zakładów u bukmacherów.

Czy najlepsi typerzy na świecie zawsze wygrywają?

Nie, zakłady bukmacherskie obarczone są ryzykiem porażki i nikt nie może zapewnić wygranej na 100%.