Najlepsi typerzy w Polsce i na świecie – ranking

Ranking typerów

Najlepsi typerzy mają to do siebie, że koncentrują się na jednej dyscyplinie sportowej, w której są ekspertami. Ba, niektórzy gracze zakładów na piłkę nożną mają ulubioną ligę, którą obstawiają w trakcie sezonu. Zawężenie swoich typów do konkretnych rozgrywek powoduje, że masz dużą wiedzę odnośnie danej ligi. A to może determinować lepsze decyzje zawierane u bukmachera. Ranking typerów składa się właśnie z takich osób.

Ranking typerów – jakie zasady stoją za ich sukcesem?

Kibice i typerzy poszukują graczy, którzy gwarantują zyski w zakładach sportowych. Owszem, są zawodowcy, którzy potrafią odnosić regularne zyski z zakładów. Nie oznacza to jednak, że wybierając ich typy będziesz skazany na zwycięstwo. Nawet najlepsi typerzy mogą mieć gorszy okres, w którym to przez dłuższy czas będą na minus. Jeśli będziesz ślepo używał ich typów, twoje konto również będzie ponosić straty.

Najlepsi typerzy w Polsce nie boją się podejmować odważnych decyzji, o czym świadczą ich wygrane w zakładach bukmacherskich. Niegdyś szerokim echem odbiła się wygrana u bukmachera Fortuny. Jeden z graczy postawił na awans Liverpoolu w półfinale Ligi Mistrzów przeciwko FC Barcelonie. Taki zakład zagrał w sytuacji, gdy Barca zwyciężyła pierwsze spotkanie 4:0. W ten sposób skorzystał z wysokiego kursu, a jak później pokazała historia udało mu się wygrać. Zainwestowane 48 tysięcy złotych zamienił na wygraną rzędu…pół miliona złotych.

To, jak typują mecze najlepsi typerzy, czasami może przyprawić o zawrót głowy. W 2021 roku jeden z klientów Fortuny na jednym kuponie wytypował 27 spotkań. Tak grając zakład za 2 zł uzyskał 601 tysięcy. Co typował? M.in. mecze europejskich pucharów, a także krajowych rozgrywek w piłce nożnej. Analizy tego rodzaju wydarzeń na bieżąco możesz śledzić w goal.pl.

Najlepsi typerzy

Najlepsi typerzy STS również oskubali na grube pieniądze. Tym razem to historia o tym, jak zamienić 3 złote na około 250 tysięcy zł. Pewien śmiałek zagrał kupon AKO złożony z 25 meczów. Typer skoncentrował się na piłce nożnej, a jak się później okazało miał dużo szczęścia. Jego zakład wszedł, a on zainkasował pokaźną wygraną.

Obstawianie rozbudowanych akumulatorów bywa kuszące, ale to jak grają najlepsi typerzy nie zawsze odzwierciedlają grube taśmy. Tak naprawdę w środowisku graczy przyjmuje się, że tego rodzaju zakłady mają niskie prawdopodobieństwo wygranej. Dlatego są odradzane, a lepiej skupić się na kuponach pojedynczych. W tym przypadku wystarczy trafić jeden mecz, żeby odebrać wygraną od bukmachera. Być może nie będzie ona tak pokaźna, ale w myśl zasady: małymi łyżeczkami do celu.

Na goal.pl publikujemy typy na piłkę nożną, które są dziełem analizy naszych najlepszych typerów. W redakcji posiadamy fachowców od obstawiania zakładów bukmacherskich. Przygotowując oni analizy skupiają się na rzetelnym przedstawieniu widowiska sportowego. Co odgrywa istotną rolę w typowaniu?

 • Sytuacja obu drużyn,
 • Statystyki,
 • Forma,
 • Kadra,
 • Układ kursów bukmacherskich,
 • Kwestie pozasportowe.

Jesteśmy pewni, że najlepsi typerzy w Polsce również zwracają uwagę właśnie na te aspekty sportowej rywalizacji. W następstwie to ułatwia skutecznie typowanie.

Jak obstawiają najlepsi typerzy w Polsce?

W Polsce jest sporo miejsc, gdzie można zobaczyć jak obstawiają najlepsi typerzy. Jednym z takich portali jest goal.pl. Jesteśmy typowo piłkarskim serwisem, a więc przede wszystkim nasi gracze analizują to, co dzieje się w świecie futbolu. Typujemy krajowe rozgrywki, jak i spotkania z udziałem reprezentacji. Gdzie znajdziesz nasze przewidywania?

W zapowiedziach meczu informujemy o wszystkich istotnych elementach danej rywalizacji. Co więcej, poza informacjami dzielimy się z wami również naszymi typami. Przy każdym omawianym meczu decydujemy się zarekomendować zakłady, które naszym zdaniem mają szansę na powodzenie.

Czytając nas regularnie zauważysz, który z typerów notuje lepsze wyniki, a który nieco częściej się myli. Musisz mieć jednak na uwadze, że obstawianie naznaczone jest dużym ryzykiem. Pomyłki w tym fachu są na porządku dziennym. A jeśli ktoś mówi ci, że gwarantuje zyski, to zwyczajnie kłamie. Najlepsi typerzy na świecie nie zawsze przewidzą to, jak ułoży się mecz piłki nożnej lub innej dyscypliny.

Najlepsi typerzy – zbiór cech, które posiadają:

 • konsekwencja w ustalonej strategii,
 • brak pochopnych decyzji,
 • umiejętność kontrolowania emocji,
 • spokojne zarządzanie budżetem,
 • analityczne podejście do meczów,
 • szukanie najlepszych okazji u bukmacherów.

Gdzie grają najlepsi typerzy?

Doświadczeni gracze, którzy w zakładach nie kierują się emocjami, a pragmatyzmem starają się wybierać najlepszych bukmacherów. Oczywiście polskie prawo skonstruowane jest w ten sposób, by można było obstawiać tylko u tych operatorów, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Najlepsi typerzy muszą stosować się do tych kryteriów, bo inaczej łamaliby prawo.

Jak informowaliśmy wcześniej ranking typerów znajdziesz w naszym serwisie. Praktycznie przez cały rok publikujemy typy na mecze piłki nożnej. Ba, okazjonalnie obstawiamy też pozostałe wydarzenia sportowe. Śledząc uważnie poszczególne typy rozpoznasz, kto obstawia z najlepszą skutecznością.

A gdzie typują gracze? Zwykle u najlepiej ocenianych bukmacherów. Wysokie pozycje w rankingu nie biorą się ot tak. Aby trafić do TOP 3 firmy muszą wykazać się specjalnymi funkcjami. W naszym rankingu przewodzi STS, którego w pierwszej kolejności możemy polecić do robienia typów. To bukmacher z dobrym bonusem powitalnym, szeroką ofertą, a także ciekawymi funkcjami takimi jak transmisje. Będzie on świetnie służył tym typerom, którzy liczą na obstawianie zakładów live.

U jakich jeszcze bukmacherów grają najlepsi typerzy? Zgodnie z naszym rankingiem wynika, że na pozostałych lokatach są BETFAN i Superbet. To firmy, które zachęcają do siebie objętością oferty przedmeczowej i live (BETFAN), a także rozbudowanymi promocjami dla nowych i stałych graczy (Superbet).

U każdego z tych bukmacherów korzystając z naszego kodu promocyjnego otrzymasz powiększony zestaw bonusów na start.

Sprawdź również w naszym poradniku: Największe wygrane bukmacherskie oraz Jak obstawiać piłkę nożną.

Najczęściej zadawane pytania:

Gdzie obstawiają najlepsi typerzy?

Najlepsi typerzy w Polsce wybierają legalnych bukmacherów takich jak STS, BETFAN i Superbet.

Gdzie znajdziesz typy bukmacherskie?

Na goal.pl – jedna z naszych aktywności to typowanie zakładów u bukmacherów.

Czy najlepsi typerzy na świecie zawsze wygrywają?

Nie, zakłady bukmacherskie obarczone są ryzykiem porażki i nikt nie może zapewnić wygranej na 100%.