Prezes PSG wreszcie może czuć dumę. “To jedna z najlepszych chwil”

Nasser Al-Khelaifi przyznał, że wczorajszy triumf Paris Saint-Germain nad Barceloną to jeden z jego najlepszych momentów podczas prezesury. Prezydent PSG powiedział, iż jest dumny z postawy drużyny i podziękował kibicom za wsparcie.

Nasser Al-Khelaifi
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Nasser Al-Khelaifi

Nasser Al-Khelaifi dumny z postawy Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain odrobiło straty z pierwszego spotkania i ostatecznie wygrało 6:4 z Barceloną w dwumeczu, To oznacza, że paryżanie zameldowali się w półfinale Ligi Mistrzów, a tam zmierzą się z Atletico Madryt. PSG ma więc otwartą drogę do wielkiego finału na Wembley, gdzie może sięgnąć po historyczne trofeum. Nie od dziś wiadomo, że zwycięstwo w Champions League to cel numer jeden katarskich właścicieli klubu.

Po wczorajszym meczu głos zabrał prezydent mistrza Ligue 1, czyli Nasser Al-Khelaifi. 50-latek skierował kilka ciepłych słów w kierunku swojej drużyny, która zdołała odwrócić losy rywalizacji z Dumą Katalonii.

Jestem dumny z tego, co robimy dla Paris Saint-Germain i jak reprezentujemy Francję. To jeden z moich ulubionych momentów jako prezesa PSG. Mamy najlepszych kibiców na świecie. Zrobiliśmy to razem – powiedział Nasser Al-Khelaifi cytowany przez Fabrizio Romano.

50-letni Katarczyk rolę prezydenta PSG pełni od 2011 roku. Paryski klub podczas jego prezesury wygrał niemal wszystkie puchary, ale wciąż nie wstawił do gabloty tego najważniejszego – za triumf w Lidze Mistrzów. Paris Saint-Germain w tym sezonie będzie miało na to ogromną szansę. Mistrzowie Francji zrobią wszystko, żeby zdobyć Champions League.

Komentarze