Obrzydliwe zachowanie kibiców Barcelony. Znów obrażają Viniciusa [WIDEO]

Vinicius Junior po raz kolejny padł ofiarą bestialskiego zachowania. Padło na kibiców Barcelony, którzy przed rewanżowym meczem z PSG wykrzykiwali paskudne wyzwiska pod adresem gwiazdy Realu Madryt.

Kibice Barcelony I Vinicius Junior
Obserwuj nas w
fot. Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Kibice Barcelony I Vinicius Junior

Kibice Barcelony obrażają Viniciusa. Żenujące zachowanie

Barcelona gra we wtorek o awans do półfinału Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain. Nie przeszkadza to jej kibicom, aby po raz kolejny uderzyć w gwiazdę największego rywala – Viniciusa Juniora. Zawodnik Realu Madryt od momentu przeprowadzki do Hiszpanii zmaga się z wyzwiskami, obraźliwymi gestami i prowokacjami ze strony sympatyków rywali, a nawet piłkarzy innych drużyn. Najczęściej mają one podłoże rasistowskie, z czym konsekwentnie stara się walczyć Brazylijczyk.

Do sieci trafiło nagranie, podczas którego kibice Barcelony kierowali w stronę Viniciusa paskudne słowa. “Vinicius, umrzyj! Vinicius, umrzyj” – słyszymy.

To nie pierwszy raz, gdy Vinicius pada ofiarą wyzwisk ze strony kibiców Barcelony, podczas gdy nie ma on nic wspólnego ze zbliżającym się meczem. Było tak chociażby przed spotkaniem fazy ćwierćfinałowej Ligi Mistrzów, kiedy to Blaugrana grała z Napoli.

Brazylijczyk uchodzi za prowokatora, jednak skala nienawiści wymierzona w jego kierunku jest niewspółmierna do jego boiskowego zachowania. Gwiazdor Realu Madryt regularnie stara się reagować na zaistniałe sytuacje, publikując posty w mediach społecznościowych, nawiązujące do zajęcia się problemem rasizmu w Hiszpanii.

W tym sezonie Vinicius zgromadził osiemnaście bramek oraz dziesięć asyst w 30 występach.

Zobacz również: Bayern wytypował następcę Alphonso Daviesa. To były piłkarz Realu Madryt

Komentarze