Wyprzedane bilety na mecz Lecha. W Szwecji będzie gorąco

I to nawet mimo temperatury, jaka powita piłkarzy obu ekip w Sztokholmie. Na spotkanie Tele2 Arena wykupiono wszystkie bilety dostępne w sprzedaży, co oznacza, że rewanżowe starcie Djurgardens IF - Lech Poznań obejrzy 25 tysięcy widzów.

Tele2 Arena
PressFocus Na zdjęciu: Tele2 Arena
  • Rewanżowe starcie 1/8 finału LKE Djurgardens IF – Lech Poznań odbędzie się w Sztokholmie
  • Na mecz na Tele2 Arena wykupiono wszystkie dostępne bilety
  • Starcie zostanie rozegrane pod zamkniętym dachem

Djurgardens IF – Lech Poznań: wszystkie bilety na Tele2 Arena wyprzedane

Djurgardens IF – Lech Poznań to rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. W pierwszym meczu lepsi okazali się podopieczni Johna van den Broma, którzy po trafieniach Antonio Milicia i Filipa Marchwińskiego wygrali 2:0 i na Tele2 Arena będą bronić dwubramkowej zaliczki.

Co czeka piłkarzy Kolejorza w Sztokholmie? Niska temperatura, sztuczna murawa, pirotechnika ze strony fanów gospodarzy i 25 tysięcy osób na trybunach. Zgodnie ze słowami Piotra Piotrowicza, który specjalizuje się w szwedzkim futbolu, a także według informacji podawanych przez sam klub, wszystkie dostępne w sprzedaży bilety zostały wykupione. Chociaż Tele2 Arena dysponuje nieco większą pojemnością, bo wynoszącą 33 tysiące, liczbę miejsc na ten mecz ograniczono.

Starcie Djurgardens IF – Lech Poznań zostanie rozegranę pod zamkniętym dachem, co jest spowodowane niską temperaturą, jaka jest spodziewana w czwartkowy wieczór. W Sztokholmie ma być nawet -8 stopni. Pojedynek, który rozpocznie się w czwartek 15 marca o godzinie 18:45, poprowadzi chorwacki arbiter Duje Strukan.

Zobacz także:

Przed 1/8 Ligi Konferencji Europy: typy, kursy, zapowiedź
Mikael Ishak

Djurgarden – Lech. Typy, kursy, zapowiedź Djurgarden przegrało w pierwszym spotkaniu 0:2. Mistrzowie Polski teraz są o wiele bliżej awansu. Wydaje się, że po raz kolejny będzie under 2,5. Ekipa ze Szwecji nie rzuci się od razu do odrabiania strat. A Lech Poznań ma dobry wynik i będzie go bronił. Gospodarze w ćwierćfinale Svenska Cupen

Czytaj dalej…

Komentarze