Atletico lepsze od Man City. Depay z pięknym golem [WIDEO]

Atletico Madryt pokonało Manchester City 2:1 w towarzyskim meczu na stadionie w Seulu. Piękną bramkę zdobył Memphis Depay.

Memphis Depay
IMAGO / CordonPress Na zdjęciu: Memphis Depay
  • Atletico Madryt pokonało Manchester City 2:1
  • Towarzyskie spotkanie zostało rozegrane w Korei Południowej na Seoul World Cup Stadium
  • Pięknym trafieniem popisał się Memphis Depay

Atletico Madryt – Man City. Piękny gol Memphisa Depaya [WIDEO]

W niedzielę (30 lipca) o godzinie 13:00 w Korei Południowej na Seoul World Cup Stadium rozpoczęło się spotkanie Manchester CityAtletico Madryt. Lepsi okazali się Los Colchoneros.

Kibice na pierwsze trafienie musieli trochę poczekać. Dopiero w 66. minucie padła pierwsza bramka, którą zdobył Memphis Depay. Holender po kapitalnej akcji pokonał Stefana Ortegę piekielnie silnym strzałem z dystansu. Kilka minut później prowadzenie Atletico podwyższył Yannick Carrasco.

Manchester City stać było tylko na jedną odpowiedź w 85. minucie spotkania. Wówczas do siatki trafił obrońca Obywateli – Ruben Dias.