Jagiellonia nie zatrzymuje się. “Wytrzymaliśmy wysoką intensywność meczu”

Adrian Siemieniec był bardzo zadowolony z występu Jagiellonii Białystok w pojedynku z Widzewem Łódź. Goście pewnie wygrali w Sercu Łodzi 3:1 i utrzymują wysoką formę z pierwszej części sezonu.

Adrian Siemieniec
Obserwuj nas w
IMAGO / Konrad Swierad Na zdjęciu: Adrian Siemieniec
  • Jagiellonia znakomicie rozpoczęła rok 2024
  • Jaga pewnie pokonała Widzew Łódź
  • Siemieniec podsumował występ swoich piłkarzy

Siemieniec skomentował kolejny znakomity występ Jagiellonii

Jagiellonia Białystok pewnie pokonała Widzew Łódź i wywiera ogromną presję na Śląsku Wrocław. Długa przerwa to zawsze spora niewiadoma, ale podopieczni Adriana Siemieńca pokazali, że nadal prezentują się znakomicie, podobnie jak w rundzie jesiennej, gdy błyszczeli w wielu meczach.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z wygranej, dlatego chcę zacząć od gratulacji dla zespołu oraz podziękowań dla fanów, którzy nas wspierali. Zależało nam, aby udanie wznowić rozgrywki i to nam się udało. Wygraliśmy mecz na bardzo trudnym terenie. Nasz rywal był znakomicie przygotowany, a pojedynek niezwykle intensywny – przyznał Siemieniec na pomeczowej konferencji prasowej.

– To starcie kosztowało nas wiele wysiłku, również mentalnie. W przerwie musieliśmy dokonać pewnych korekt, dlatego cieszę się, że wytrzymaliśmy wysoką intensywność meczu. Idziemy dalej. Teraz chwila odpoczynku, a następnie czeka nas kolejny ważny mecz z Lechem – dodał.

Zobacz również: Szwarga nie ma wątpliwości: margines błędu skurczył się maksymalnie

Komentarze