Kontuzje wygrały. Były piłkarz Leeds United zakończył karierę

Stuart Dallas zdecydował się przejść na sportową emeryturę. Powodem tej decyzji 32-latka są problemy zdrowotne. Pod koniec kwietnia 2022 roku doznał pęknięcia kości udowej. W trakcie rehabilitacji pojawiły się też problemy z kolanem.

Stuart Dallas
Obserwuj nas w
News Images LTD / Alamy Na zdjęciu: Stuart Dallas
  • Pod koniec kwietnia 2022 roku Stuart Dallas rozegrał swoje ostatnie spotkanie
  • Podczas meczu z Manchesterem City zawodnik Leeds United doznał pęknięcia kości udowej
  • 32-latek dziś ogłosił, że jego futbolowa przygoda dobiegła końca

Oficjalnie: Stuart Dallas przeszedł na piłkarską emeryturę

Stuart Dallas po raz ostatni wybiegł na boisko 30 kwietnia 2022 roku. Zawodnik Leeds United podczas spotkania z Manchesterem City doznał pęknięcia kości udowej. Irlandczyk walczył o powrót na plac gry, jednak podczas rehabilitacji doszły problemy z kolanem.

Dziś już wiemy, że Stuart Dallas nie wybiegnie na boisko. 32-latek zdecydował się zakończyć piłkarską karierę. Były reprezentant Irlandii Północnej za pośrednictwem mediów społecznościowych zwrócił się do fanów.

Dziś, z ciężkim sercem muszę ogłosić, że zakończę profesjonalną karierę. Przez ostatnie dwa lata sztab medyczny Leeds wraz z chirurgami z Londynu, nieustannie pracowali, aby pomóc mi wyleczyć kontuzję. Niestety, mimo ich starań, moje ciało nie robi takich postępów, jakich oczekujemy. Muszę zaakceptować fakt, że moje kolano doznało nieodwracalnych szkód i już nie wrócę do zawodowej piłki – przekazał Dallas.

Sprawdź także: Rafael Leao opuści AC Milan? Rossoneri wskazali następcę

Komentarze