Ruszyła trzecia kolejka Ligi Betclic

Z początkiem tygodnia ruszyła kolejna kolejka Ligi Betlcic organizowanej przez legalnego bukmachera dla swoich lojalnych klientów, których nagradza dodatkowymi bonusami. Do rywalizacji można przystąpić w każdej chwili. Jak to zrobić? Wyjaśniamy.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Na początku musisz każdego tygodnia dołączyć do promocji poprzez kliknięcie na stronie przy promocji Liga Betlic przycisku “Dołącz”. Na czym ona polega? Na stawianiu zakładów w każdym z czterech tygodni trwania promocji. Pierwsze dwa tygodnie już za nami, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć teraz!

Bonusami nagradzani będą użytkownicy, który w każdym tygodniu trwania akcji postawią co najmniej 10 zakładów. Warunkiem zakwalifikowania zakładu jest jego minimalny kurs 2.00 oraz minimalna stawka 20 złotych.

Przejdź na stronę Betclic

Za postawienie 10 zakładów w jednym tygodniu, Betclic przyzna użytkownikowi bonus w wysokości 10 złotych. Bonusy wzrastają wraz z ilością tygodni, w których użytkownik postawi 10 kwalifikujących się zakładów. Po zrealizowaniu drugiego tygodnia, użytkownik otrzyma 15 złotych, po trzech tygodniach bonus będzie wynosił już 25 złotych, natomiast przy czterech aż 50 złotych. Oznacza to, że jeżeli spełni wymagania w każdym z czterech tygodni obowiązywania promocji, to otrzyma łącznie 100 złotych bonusu!

Liga Betclic

Warto pamiętać, że uzyskane bonusy przed wypłatą muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2.00 w ciągu 7 dni od daty ich przyznania.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze