Promocje Superbet na ćwierćfinały Euro 2020

Bonusy za bramki strzelone w spotkaniach Belgia – Włochy i Ukraina – Anglia przygotował dla nowych klientów bukmacher Superbet.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Superbet przygotował szereg ciekawych promocji na Euro 2020. Bukmacher ten oferuje m.in. akcję “Super przewaga”, dzięki której kupon jest rozliczony jako wygrany w momencie gdy nasz faworyt osiągnie dwa gole przewagi (niezależnie od wyniku końcowego meczu).

W czasie ćwierćfinałów turnieju, nowi klienci mogą liczyć na dodatkowy bonus za każdą bramkę strzeloną w meczu Belgia – Włochy i Ukraina – Anglia. Aby skorzystać z tej promocji należy zarejestrować się w Superbet podając kod promocyjny GOAL w dniach 1-3 lipca, wnieść depozyt i postawić pierwszy zakład na mecz Belgia – Włochy lub Ukraina – Anglia po kursie min. 1.60. Minimalna stawka zakładu kwalifikującego do udziału promocji to 50 zł.

Każda bramka strzelona w obstawionym meczu oznacza dodatkowy bonus w wysokości 50 zł. Szczegółowe regulaminy akcji są dostępne na stronie bukmachera:

Pamiętaj o podaniu kodu GOAL w trakcie rejestracji. Dzięki temu zyskasz również darmowy zakład o wartości 34 zł oraz tydzień gry bez ryzyka do kwoty 500 zł.

Bonus 100% do 50zł + cashback do 500zł + freebet 34zł
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów na Euro
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze