Prime Show MMA 3: typy, kursy i karta walk. Gdzie obstawiać Prime Show MMA 3?

Na zdjęciu:

Popularność gali Prime Show MMA stale rośnie, dlatego organizatorzy nie zwalniają tempa i planują kolejne eventy. Najbliższy odbędzie się w sobotę 1 października. Będzie to już trzecia edycja gali zorganizowanej przez Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego. Organizatorzy przygotowali dla nas poza emocjonującymi starciami celebrytów i influencerów przygotowali dla widzów wiele atrakcji. Prawa do obstawiania walk federacji Prime Show MMA posiada jedynie bukmacher Fortuna, dlatego to u niego będziemy mogli obstawiać galę.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

 • Gala Prime Show MMA 3 odbędzie się w sobotę 1 października w Radomiu
 • Bukmacher Fortuna posiada możliwość obstawiania gali Prime Show MMA na wyłączność
 • Podajemy typy na walki oraz podpowiadamy jak odebrać zakład bez ryzyka na Prime Show MMA 3
Zakład bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Prime Show MMA 3: gdzie obstawiać?

Fortuna, podobnie jak w przypadku federacji High League, posiada na wyłączność prawa do obstawiania gali Prime Show MMA 3. Oznacza to, że jedynie u tego bukmachera możemy stawiać zakłady na walki podczas najbliższego eventu. Fortuna dba jednak, żeby jej oferta była atrakcyjna dla graczy, dlatego nie musimy się martwić o wysokość kursów, ani wachlarz możliwości obstawiania. Bukmacher proponuje nam wiele możliwości stawiania zakładów, a ich kursy powinny zadowolić praktycznie wszystkich użytkowników.  Możemy stawiać m.in. na liczbę rund, charakter zwycięstwa – KO/TKO, czy typ, że którykolwiek zawodnik wygra przed czasem. Walkę wieczoru w sobotę stoczą Paulina Hornik i Martyna “Pysia” Zbirańska, a że brak w niej wyraźnego faworyta, warto właśnie na ten pojedynek rozważyć inne opcje niż stawianie na zwycięzcę/przegranego.

Prime Show MMA 3: kto zawalczy

Jako walkę wieczoru organizatorzy przygotowali dla nas starcie Martyny “Pysi” Zbirańskiej i Pauliny Hornik. Obie zawodniczki nie walczyły jeszcze nigdy na gali freakfightowej, dlatego ich starcie zapowiada się na dość wyrównane. Podobnego zdanie jest bukmacher Fortuna, który oferuje podobne kursy na obie zawodniczki. Oprócz wspomnianych pań pojedynki stoczą znani ze swojej działalności w social mediach influencerzy, tacy jak choćby Maciej Rataj, Michał “Bagietka” Gorzelańczyk, czy Dominika Rybak. Wielu zawodników jest ze sobą skonfliktowanych, co dodaje dodatkowej pikanterii ich starciom.

Spodziewamy się wielu atrakcyjnych i dynamicznych pojedynków, a także wspaniałego show, jakie według zapowiedzi przygotowali dla nas organizatorzy. W ostatnim momencie poinformowali oni także o dołączeniu do karty walk starcia niskorosłych. Zmierzą się w nim Jan “Little Johnny” Kempisty vs. Maciej “Big Jack” Jarema. Big Jack w przeszłości miał już okazję walczyć na gali freakfightowej, jednak swoją walkę przegrał. Postara się na pewno odkuć za to w sobotę.

Prime Show MMA 3: karta walk

Prime Show wzorem ostatnich gal Fame MMA i High League jako walkę wieczoru proponuje nam starcie kobiet. Pojedynek stoczą Paulina Hornik i Martyna “Pysia” Zbirańska, które do tej pory nie miały jeszcze do czynienia z freakfightami. Bardzo ciekawie zapowiada się również starcie, którego areną będzie po raz pierwszy w Polsce budka telefoniczna. Zawalczą w niej znany w kraju raper – Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak i Kuba Lasik.

Na gali nie zabraknie znanych dobrze ze świata freakfightów twarzy, takich jak choćby Michał “Bagietka” Gorzelańczyk, czy Maciej Rataj. Organizatorzy chcąc zapewnić równowagę wśród uczestników proponują nam starcia zarówno doświadczonych już zawodników, jak i cieszących się ogromną popularnością influencerów i twórców internetowych, którzy do tej pory nie mieli jeszcze styczności ze sportami walki. Prezentujemy pełną kartę walk: 

 • Mateusz Tarzan Leśniak – Kacper KaJMaNo Kabara
 • Michał Cichy – Adrian Cios
 • Wiola Kotelecka – Magdalena Maluba Lubacz
 • Mikołaj “Vandal” Rdzanek – Tomek Olejnik
 • Jan “Little Johnny” Kempisty vs. Maciej “Big Jack” Jarema
 • Sebastian Nowak – Maciej Rataj
 • Iliya “McKsiąże” Dzhybladze vs. Kuba “Kubaoxo” Armada
 • Dagmara Szewczyk – Dominika Rybak
 • Michał “Bagietka” Gorzelanczyk – Patryk “Robalini” Śliwa
 • Piotr Pająk – Daniel Rutkowski
 • Martyna “Pysia” Zbirańska – Paulina Hornik
 • Łukasz “Kamerzysta Wawrzyniak” – Ziemowit Kossakowski

Prime Show MMA 3: kursy bukmacherów

Jeśli przyjrzymy się bliżej kursom, jakie oferuje bukmacher Fortuna na poszczególne walki gali Prime Show MMA 3, zauważymy, że wyjątkowo atrakcyjne są linie na walkę wieczoru, w której zmierzą się Martyna “Pysia” Zbirańska i Paulina Hornik. Bukmacher nie wskazuje tu wyraźnie faworyta, dlatego możemy spodziewać się wyrównanej walki. Typ na wygraną zarówno Pysi, jak i jej rywalki, wynosi dokładnie 1.84.

Sporo zarobić będzie można także przy okazji innej walki kobiet, w której zmierzą się Wiola Kotelecka i Magdalena Lubacz. Obie zawodniczki mają nikłe doświadczenie w walkach freakfight, dlatego bukmacherzy nie wskazują w niej wyraźnej faworytki. Typ na zwycięstwo Maluby to aż 2.03, podczas gdy jej rywalki wyceniany jest na 1.68. Wygrana zarówno jednej, jak i drugiej zawodniczki wyceniana jest wysoko, dlatego warto to zdarzenie wrzucić na swój kupon. 

Wszystkie kursy dostępne są na stronie internetowej bukmachera Fortuna. W wielu przypadkach rozbieżności w nich są bardzo duże, co wskazuje nam jasno na faworyta danej walki. Tak wyglądają choćby kursy na ciekawie zapowiadającą się walkę w budce telefonicznej, którą stoczą Łukasz Wawrzyniak i Jakub Lasik. Kurs na zwycięstwo pierwszego z nich to zaledwie 1.10, podczas gdy na Lasika to aż 5.62.

Szalona walka w budce telefoniczne zaplanowana została jako dodatkowe, bonusowe starcie podczas gali Prime Show MMA 3. Odbędzie się ono jako ostatnie, po walce wieczoru między Martyną Zbirańską i Pauliną Hornik.

Prime Show MMA 3: Fortuna

Już od pierwszej edycji gali Prime Show MMA, bukmacher Fortuna posiada prawa do obstawiania gali na wyłączność. Oznacza to, że jedynie za pośrednictwem strony Fortuny możemy obstawiać walki z tego eventu. Bukmachera przygotował na tę okazję specjalą ofertę, która zawiera atrakcyjne kursy i wiele możliwości obstawiania. Strona jest czytelna i przejrzysta, a żaden gracz nie powinien mieć problemów ze znalezieniem interesujących go wydarzeń z gali Prime Show MMA 3.

Prime Show MMA 3: typy

Wielu zawodników, którzy stoczą podczas gali Prime Show MMA 3 walki miało już wcześniej styczność z tego typu rywalizacją. W wielu przypadkach można śmiało typować wynik poszczególnych starć właśnie na podstawie doświadczenia jego uczestników. Tak jest w przypadku pojedynku Piotra Pająka i Daniela Rutkowskiego. Rutkowski to doświadczony fighter, który stoczył wiele profesjonalnych walk w formule MMA. Brał udział chociażby w gali KSW 37, gdzie wygrał z Reginaldo Vieirą. Jako że obaj zmierzą się w formule bokserskiej, stawiamy, że doświadczony Rutkowski wygra z Pająkiem na punkty. Typujemy: Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję/Tak z kursem 1.50.

Jak już wspomnieliśmy, bukmacherzy nie wskazują wyraźnego faworyta w walce wieczoru. Obie zawodniczki nie mają żadnego doświadczenia w mieszanych sztukach walki, choć odnotować należy, że Paulina Hornik swoją przygodę z MMA rozpoczęła w ubiegłym roku, gdy pomagała w przygotowaniach do debiutu swojej przyjaciółce, Natalii „Natsu” Karczmarczyk. Ponadto dysponuje ona dużo lepszymi warunkami fizycznymi od swojej rywalki. Widać to było chociażby podczas ostatniego face to face. Pysia zdradziła, że treningi do walki rozpoczęła stosunkowo niedawno, dlatego większe szanse na zwycięstwo dajemy w tym pojedynku Paulinie Hornik. Typujemy: Wygrana Pauliny Hornik z kursem 1.84.

Wielkie emocje wzbudza również szalona walka w budce telefonicznej, jaką stoczą Kamerzysta i Kuba Lasik. Biorąc pod uwagę to, jaki przebieg mają zazwyczaj starcia tego typu na walkach freakfight, możemy spodziewać się szybkiego końca. Na tak małej przestrzeni zawodnicy będą nieustannie zadawać sobie ciosy i tracić szybko energię. Jako że w ciasnej przestrzeni na dobrą sprawę może zdarzyć się wszystko, sugerujemy rozważenie zagrania typu na zwycięstwo underdoga, czyli Lasika, z kursem 5.62.

Fortuna

Aż do 630 zł

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!
Gdzie i kiedy odbędzie się gala Prime Show MMA 3?

Gala Prime Show MMA 3 odbędzie się w sobotę, 1 października w Radomiu. Pierwsza walka o godzinie 20:00.

Gdzie można obstawiać walki z gali Prime Show MMA 3?

Pojedynki obstawiać można jedynie u bukmachera Fortuna. Posiada on prawa do obstawiania gali Prime Show MMA na wyłączność. Z kodem promocyjnym GOAL odbierzesz darmowy zakład w Fortunie.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze