Polska – Holandia: kurs 10.00 na zwycięzcę z kodem GOAL10

Kurs 10.00 na zwycięzcę meczu Polska - Holandia
Na zdjęciu: Kurs 10.00 na zwycięzcę meczu Polska - Holandia

Reprezentacja Polski w czwartkowy wieczór rozegra kolejne spotkanie w Lidze Narodów. Na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzy się z faworyzowaną Holandią. Bukmacher STS przygotował atrakcyjną promocję, która pozwala na uzyskanie extra bonusu do 100 zł za trafiony zakład na zwycięzcę tego meczu.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

  • Spotkanie Ligi Narodów Polska – Holandia rozegrane zostanie w czwartek (22 września) o godzinie 20:45
  • Mecz rozegrany zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie
  • Podając kod promocyjny GOAL10 podczas rejestracji w STS można skorzystać z promocji umożliwiającej uzyskanie extra bonusu o wartości 100 zł

Polska – Holandia: bonus 100 zł za typ na zwycięzcę

Rywalizacja w obecnej edycji Ligi Narodów wkracza w decydującą fazę. Do końca rywalizacji pozostały tylko dwie kolejki, w których reprezentacja Polski będzie walczyć o pozostanie w dywizji A. Drużyna Czesława Michniewicza zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli grupy 4, mając na swoim koncie trzy punkty więcej od ostatniej Walii.

W czwartkowy wieczór Biało-czerwonych czeka bardzo trudne zadanie. Na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzą z prowadzącymi w tabeli Holendrami. Pierwszy pojedynek między tymi zespołami, który odbył się w czerwcu w Rotterdamie zakończył się remisem 2:2.

Do czwartkowego meczu w roli faworyta przystąpią goście, ale grająca przed własną publicznością reprezentacja Polski wcale nie stoi na straconej pozycji. Obie drużyny wybiegną na murawę z zamiarem odniesienia zwycięstwa. Teraz w STS możesz skorzystać z bardzo ciekawej promocji. Rejestrując konto przy wykorzystaniu kodu promocyjnego GOAL10 masz szansę na otrzymanie extra bonusu o wartości 100 zł. Poniżej wyjaśniamy co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL10 i wyraź zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu
  3. Postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO na którym znajdzie się typ na zwycięzcę (1X2) meczu Polska – Holandia
  4. Minimalna stawka zakładu to 10 zł
  5. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz extra bonus o wartości 100 zł

Warto również pamiętać, że rejestrując konto w STS z kodem promocyjnym GOAL10 będziesz mógł skorzystać z oferty powitalnej obejmującej bonusy od trzech pierwszych depozytów (100% do 300 zł od 1. depozytu, 50% do 500 zł od 2. depozytu i 50% do 700 zł od 3. depozytu.

Szczegółowe warunki tej promocji znajdziesz na stronie STS.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze