Polska – Anglia. Promocja Fortuny. 50 zł bonusu za pierwszy gol dla Polski

Fortuna 1 Liga
Fortuna 1 Liga fot. PressFocus

Już w środę reprezentację Polski czeka jedno z kluczowych spotkań w walce o awans na przyszłoroczny mundial. Biało-czerwoni staną przed niezwykle trudnym zadaniem, bowiem na Stadionie Narodowym w Warszawie podejmować będą Anglię. Specjalną promocję na ten mecz przygotowała Fortuna, która oferuje 50 złotych bonusu za zakład na pierwszego gola dla Polski.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

  • Mecz Polska – Anglia w ramach eliminacji do mistrzostw świata w 2022 roku rozegrane zostanie 8 września o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie
  • Faworytem bukmacherów do zwycięstwa w środowym meczu jest reprezentacja Anglii
  • Fortuna przygotowała promocję, w której oferuje 50 zł bonusu za wygrany zakład na pierwszego gola dla Polski

Bonus 50 zł za pierwszy gol reprezentacji Polski – promocja Fortuny

Dla obu drużyn będzie to szósty mecz w ramach eliminacji do przyszłorocznych finałów mistrzostw świata, które rozegrane są w Katarze. Reprezentacja Polski po pięciu rozegranych meczach ma na koncie 10 punktów, podczas gdy Anglicy mogą się pochwalić kompletem wygranych.

Faworytem do wygranej w środowy wieczór jest reprezentacja Anglii, ale Biało-czerwoni z pewnością nie stoją na straconej pozycji. Przy okazji tego spotkania warto przyjrzeć się dedykowanej promocji przygotowanej przez Fortuna zakłady bukmacherskie.

Jeden z największych polskich bukmacherów wypłaci Ci 50 złotych bonusu, jeżeli za co najmniej 50 złotych postawisz na to, że Polska strzeli pierwszego gola w meczu i zakład okaże się wygrany. Jeżeli taki zakład zawrzesz na kuponie AKO i Biało-czerwoni zdobędą pierwszego gola, bonus w wysokości 50 złotych trafi na Twoje konto bez względu na inne rozstrzygnięcia na kuponie.

Promocja obowiązuje 8 września. Należy pamiętać, że minimalna stawka kuponu to 50 złotych brutto. Jednemu graczowi w ramach powyższej promocji przysługuje jeden bonus. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od jej przyznania.

Fortuna
3.15
pierwszy gol – Polska

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze