Legalni bukmacherzy: Promocje w forBET

Reprezentacja Polski już w piątek rozegra kolejne spotkanie w ramach eliminacji Euro 2020. Tym razem na wyjeździe zmierzy się z Macedonią Północną. Legalny bukmacher forBET przygotował w związku z tym wydarzeniem specjalną promocję.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

20 zł za każdą bramkę Polaków

Biało-czerwoni do piątkowego spotkania w Skopje przystąpią w roli faworyta do zwycięstwa. Legalny bukmacher forBET w swojej najnowszej promocji oferuje 20 zł za każdą bramkę reprezentacji Polski w piątkowym spotkaniu. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji?

Należy postawić kupon, na którym znajdą się minimum trzy zdarzenia (wszystkie muszą pochodzić z oferty meczów el. Euro 2020, a jedno z nich z oferty meczu Macedonia Płn. – Polska) i zagrać go za dokładnie 79 złotych!

Trzeba również pamiętać, że do promocji zaliczają się tylko zakłady przedmeczowe, a każde pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs min. 1.30. Promocja obowiązuje do 7 czerwca do godz. 20:45, a wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 7 czerwca do godz. 23:59.

Każdy użytkownik, który spełni powyższe warunki promocji otrzyma 20 złotych bonusu za każdą bramkę zdobytą polską drużynę. Bonus wymaga czterokrotnego obrotu (kurs minimalny 2.0, kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO min. 1.20) w ciągu 30 dni.

Przejdź na stronę forBET

Twój Weekend z forBET

7 czerwca rozpoczęła się kolejna promocja dla użytkowników forBET – Twój Weekend. Przez cały czerwiec, od piątku do niedzieli, legalny bukmacher będzie podwyższał wygrane na każdym kuponie o 12%.

Promocja obowiązuje w każdy weekend – od piątku od godz. 18:00 do niedzieli do godz. 23:59. Aby współczynnik na kuponie zmienił się z 0.88 na 1.00, na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia oraz każde musi mieć kurs min. 1.3. W promocji biorą udział tylko kupony przedmeczowe.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze