KSW 71: Gdzie obstawiać? Typy i kursy bukmacherskie

Artur Szpilka
Pressfocus Na zdjęciu: Artur Szpilka

Już w sobotę odbędzie się KSW 71, która rozmachem i poziomem sportowym ma zdecydowanie przewyższyć poprzednią edycję. Jako walkę wieczoru organizatorzy proponują nam starcie o pas kategorii lekkiej pomiędzy Marianem Ziółkowskim i Sebastianem Rajewskim. Sprawdźcie gdzie oglądać galę i jakie typy na nią proponujemy.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

 • Gala KSW 71 odbędzie się 18 czerwca w sobotę w Arenie Toruń. Początek wydarzenia o godzinie 19:00.
 • Promocję na okazję gali KSW 71 przygotował bukmacher Fortuna
 • Bukmacher przewiduje atrakcyjne nagrody za wygrane kupony, które znajdą się w Top 30 z najwyższym kursem
Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Obstawianie walk KSW 71

Najbliższą galę KSW 71 będziecie mogli obstawiać u niemal każdego legalnego, polskiego bukmachera. Oferta zakładów na KSW 71 jest wyjątkowo szeroka, dlatego warto porządnie się zastanowić i przeanalizować, jakie typy warte będą zagrania. Największy wachlarz możliwości i atrakcyjne kursy proponuje nam na tę galę bukmacher Fortuna. Poza walką wieczoru zdecydowanie ogromne emocje wzbudza pojedynek Artura Szpilki z Siergiejem Radczenko. Obaj zawodnicy w przeszłości mieli okazję już stoczyć walkę bokserską. Wówczas po dość kontrowersyjnym werdykcie sędziów wygrał Szpilka. Radczenko będzie zatem chciał zrewanżować się 33-latkowi z Wieliczki. 

Gala KSW 71 została zaplanowana na sobotę 18 czerwca i rozpocznie się o godzinie 19:00. Zawodnicy pojedynki stoczą na Arenie w Toruniu. Polska stolica pierników po raz pierwszy będzie gospodarzem gali KSW.  Rejestrując się w Fortunie z kodem promocyjnym GOAL skorzystasz z zakładu bez ryzyka do 600 zł oraz odbierzesz freebet o wartości 20 zł.

KSW 71 Kto będzie walczył? Karta walk

Walka wieczoru sobotniej gali będzie pojedynek o pas kategorii lekkiej. Naprzeciwko siebie staną w niej Marian Ziółkowski i Sebastian Rajewski. Początek gali KSW 71 zaplanowany jest na godzinę 19:00, a wy już teraz możecie sprawdzić, kto oprócz wspomnianych zawodników stoczy swoje pojedynki.

Zdecydowanie jedną z najciekawszych walk wieczoru, której medialny zasięg jest naprawdę spory, będzie pojedynek Artura Szpilki z Siergiejem Radczenko. Wynik ich starcia z 2020 roku przez Przemysława Garczarczyka nazwany został “Największą kompromitacja w historii polskiego boksu” z uwagi na postawę Polaka i kontrowersyjny werdykt. Poza nimi swoje pojedynki stoczą m.in. Marcin Różalski i Errol Zimmerman, a także Filip Stawowy i Michal Martinek. Poniżej pełna karta walk:

 • 70,3 kg: Marian Ziółkowski(24-8-1) vs Sebastian Rajewski (12-6)
 • 120,2 kg: Marcin Różalski vs Errol Zimmerman (walka na zasadach K-1)
 • 70,3 kg: Borys Mańkowski(22-9-1) vs Daniel Torres (13-5)
 • 105 kg: Artur Szpilka (0-0) vs Sergiej Radczenko (1-1)
 • 70,3 kg: Roman Szymański (15-6) Valeriu Mircea (26-7-1)
 • 61,2 kg: Jakub Wikłacz (12-3-1) vs Bruno Augusto dos Santos (10-3)
 • 120,2 kg: Filip Stawowy (9-2) vs Michal Martínek (9-3)
 • 70,3 kg: vs Donovan Desmae(15-8) vs Artur Sowiński (22-13)
 • 93 kg: Marc Doussis (7-1) vs Przemysław Dzwoniarek (3-1)

Sprawdź też typy na KSW 71 przygotowane przez redakcję serwisu zagranie.com

Kurs na wygraną KSW 71

Specjalnie na okazję gali KSW 71 promocję przygotował bukmacher Fortuna. W jej ramach możemy wziąć udział w konkursie na najlepszy wygrany kupon na najbliższą galę. Jak skorzystać z promocji Fortuny?

 • W dniach 16-18 czerwca zarejestruj konto na w Fortunie z naszym kodem promocyjnym GOAL
 • Postaw kupon SOLO lub AKO z oferty prematch lub LIVE na na wydarzenia związane z KSW 71
 • Jeżeli nasz kupon okaże się wygrany, zyska on szansę na udział w losowaniu TOP 30 najlepszych kuponów
 • Dla zwycięzców bukmacher przewidział atrakcyjne nagrody, o których więcej możecie przeczytać na stronie promocji

KSW 71 Zakłady bukmacherskie

Galę KSW 71 obstawiać będziecie mogli u niemal wszystkich polskich bukmacherów. Biorąc pod uwagę ich ofertę i kursy, zdecydowanie najlepiej wypada w tym zestawieniu Fortuna. Możliwych typów do zagrania jest niezwykle wiele i nie ograniczają się one jedynie do stawiania na zwycięzcę, bądź KO/TKO. Walki możecie obstawiać zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej. Transmisję gali w polskiej telewizji obejrzeć możecie wyłącznie na antenie Viaplay. 

Rejestrując konto na Fortunie z naszym kodem promocyjnym GOAL możecie otrzymać bonusy o łącznej wartości nawet 2720 zł. Warto będzie je przeznaczyć na zakłady związane z galą KSW 71. Dzięki bonusowi powitalnym zyskacie możliwość postawienia bezpiecznego zakładu do 600 zł.

Typy na KSW 71

Na papierze walka wieczoru pomiędzy Marianem Ziółkowskim, a Sebastianem Rajewskim zapowiada się na jednostronne starcie. Golden Boy należy do klubu Legia Fight Club oraz WCA Fight Team, jest mistrzem KSW od grudnia 2020 roku. Dwukrotnie udało mu się już obronić mistrzostwo i bukmacherzy przewidują, że w sobotę powtórzy ten sukces. Jego rywal jest mniej doświadczony, choć w ostatnim czasie wygrał osiem z dziewięciu swoich walk. Kurs na zwycięstwo Ziółkowskiego jest mało atrakcyjny, jednak my przewidujemy, że uda mu się zakończyć tę walkę przed czasem. Kurs na to wynosi u bukmachera Fortuna 1.60 i rekomendujemy zagranie go. 

Faworytem starcia Szpilka – Radczenko jest Ukrainiec. W 2020 roku pokazał on już, że potrafi mocno bić i dwukrotnie posłał Polaka na deski. Ukraińcowi na pewno będzie bardzo mocno zależało na zrewanżowaniu się Szpilce za ich poprzednią walkę, w której już wówczas zdaniem wielu komentatorów był zwyczajnie lepszy. Stawiamy, ze Radczenko znokautuje 33-latka. Kurs na takie rozwiązanie tego pojedynku na stronie Fortuny wynosi 1.71.

Fortuna

Aż do 2720 zł

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!
Gdzie i kiedy odbędzie się gala KSW 71?

Gala KSW 71 odbędzie się 18 czerwca w sobotę w Arenie Toruń. Początek gali o godzinie 19:00

Gdzie można obejrzeć galę KSW 71?

Galę KSW 71 obejrzycie na platformie Viaplay.

Komentarze