Holandia – Anglia: 300 zł od BetFan na gola w meczu półfinałowym Euro 2024

Holandia i Anglia powalczą w półfinale Euro 2024. Betfan przygotował promocję, w której za choć jednego gola w meczu można zgarnąć freebet w wysokości 300 zł. Zobacz warunki!

Holandia - Anglia: promocja Betfan
Na zdjęciu: Holandia - Anglia: promocja Betfan
Betfan
Freebet 300 zł
Gol Holandii lub Anglii
  • Betfan oferuje bonus 300 zł za przynajmniej jednego gola w meczu Holandia – Anglia!
  • Wystarczy tylko 30 zł wpłaconego depozytu
  • Skorzystanie z promocji gwaranuje ci kod promocyjny GOAL

Holandia – Anglia: 300 zł freebetu od Betfana za gola w półfinale Euro 2024

Mecz Holandii z Anglią to drugi z półfinałów Euro 2024. W meczu o tytuł, który zostanie rozegrany na Stadionie Olimpijskim w Berlinie czeka już Hiszpania, która we wtorek pokonała Francję (2:1). Kto będzie ich rywalem? Przekonamy się w środowy wieczór.

Na nadchodzący mecz Betfan przygotował ciekawą promocję. Za choć jednego gola w meczu oferuje freebet w wysokości 300 zł. Zasady promocji są proste i przejrzyste, a objaśniamy je poniżej. Przy okazji zapraszamy również do zapoznania się z naszym tekstem prezentującym bukmacherów na Euro 2024.

Promocja Betfan na mecz Holandia - Anglia
Promocja Betfan na mecz Holandia – Anglia

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Betfan z kodem promocyjnym GOAL lub kliknij w powyższy banner
  2. W procesie rejestracji zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać do depozytu dokładnie 30 zł
  4. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta o stawce 30 zł, na którym znajduje się dowolny typ z oferty przedmeczowej Holandia – Anglia
  5. Kurs min. kuponu: 2.00
  6. Kupon musi być rozliczony do 10.07.2024 do godz. 23:59.
  7. Jeżeli w meczu padnie choć jeden gol, otrzymasz freebet w wysokości 300 zł

Holandia – Anglia. Kto strzeli gola w półfinale Euro 2024?

Spotkanie Holandii z Anglią to starcie zespołów, które w teorii miały znacznie łatwiejszą drogę do tego etapu Euro 2024. Pomarańczowi po wyjściu z “polskiej” grupy pokonali kolejno Rumunię i Turcję, a Wyspiarze zmierzyli się ze Słowacją i Szwajcarią.

Jakub Matuszyk
Jakub
Betfan
Freebet 300 zł
W meczu Holandia – Anglia padnie gol

Czy w starciu Holandia – Anglia doczekamy się bramek? Jedna strona liczy mocno na Cody’ego Gakpo, druga na Jude’a Bellinghama i Harry’ego Kane’a. Choć mecze o stawkę w tym turnieju nie rozpieszczają kibiców i są dość zachowawcze, miejmy nadzieję, że obie ekipy stworzą niezapomniane widowisko.

Warunki bonusu Betfan za gol w meczu Holandia – Anglia

Na początku trzeba zaznaczyć, że bonus 300 zł za choć jeden gol w meczu Holandia – Anglia podczas Euro 2024 będą mogli zdobyć tylko nowi gracze Betfan, którzy zarejestrują się z kodem GOAL i spełnią wcześniej podane kroki. Przede wszystkim należy dokonać wpłaty 30 zł i postawić kupon SOLO lub AKO za 30 zł zawierający dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej Holandia – Anglia (min, kurs: 2.00, rozliczony do 10.07.2024 do godz. 23:59).

Za freebet możesz zagrać na dowolnym kuponie. Wygrana zostanie pomniejszona o kwotę freebetu, a maksymalnie gracz może otrzymać 1750 zł jako zysk z zakładu.

Jak znaleźć ten bonus?

Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy, że dobrze trafiłeś i już znalazłeś bonus Betfan. Teraz wystarczy, że klikniesz w jeden z linków lub bannerów w tym artykule i w ten sposób zyskasz możliwość udziału w promocji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze