Fortuna z gwarantowanym bonusem za Puchar Polski

Już w ten weekend czeka nas rywalizacja w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Legalny bukmacher, który jest tytularnym sponsorem rozgrywek, przygotował specjalną promocję z tym związaną. Każdy, kto weźmie w niej udział ma szansę otrzymać bonus w wysokości 30 złotych.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Jakie są zasady tej oferty? Bonus przygotowany przez Fortuna zakłady bukmacherskie zostanie przyznany każdemu, który w piątek i sobotę (oba dni) zdecyduje się postawić kupon przedmeczowy za minimum 30 złotych. Warunkiem jest zawarcie na nim co najmniej jednego zdarzenia związanego z meczami Fortuna Pucharu Polski. Jeżeli zostanie on spełniony na konto gracza trafi gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP. Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 2 listopada (godz. 9:00).

Przejdź na stronę Fortuny

Fortuna zwraca również uwagę na to, że jednemu graczowi przysługuje w tej promocji tylko jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Bonus, który trafi na konta 2 listopada, musi zostać aktywowany w ciągu 7 dni od daty jego przyznania.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze