FEN 38: Gdzie obstawiać? Typy i karta walk

Logo organizacji FEN MMA
Na zdjęciu: Logo organizacji FEN MMA

Przed nami kolejna gala organizowana przez federację FEN. Sprawdź kto będzie walczył i który bukmacher oferuje kursy na FEN 38.

  • Gala FEN 38 odbędzie się w sobotę, 22 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim. Pierwsze walki zaplanowana na godz. 19:00.
  • Informujemy gdzie można obstawiać walki i jak odebrać zakład bez ryzyka od sponsora federacji.
  • Przedstawiamy zapowiedź gali i typy przygotowane przez ekspertów serwisu zagranie.

Zakład bez ryzyka na galę FEN 38 od Totalbet

Kursy na walki odbywające się podczas gali FEN 38 są dostępne tylko w ofercie Totalbet zakłady bukmacherskie. Bukmacher ten jest partnerem federacji FEN i oferuje nowym klientom atrakcyjny zakład bez ryzyka aż do kwoty 250 zł (w przypadku niepowodzenia Totalbet zwraca postawioną stawkę na konto gracza). Jeśli chcesz skorzystać z tej unikalnej oferty to w trakcie rejestracji podaj kod promocyjny GOAL. Sprawdź szczegóły promocji na stronie Totalbet.

FEN 38: Zapowiedź gali i typy

Przed nadchodzącą galą FEN 38 organizatorom nie brakuje problemów! Oprócz dużych zmian na karcie walk i niezbyt okazałej (jak przyznaje sam prezes, Paweł Jóźwiak) rozpiski, jaką udało się ostatecznie stworzyć, zawodnicy i organizatorzy musieli zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem, jakim był pożar hotelu, w którym wszyscy spali. Na szczęście nikomu nic się nie stało i wszystkie zapowiedziane walki odbędą się zgodnie z planem!

Szczegółową analizę walk i typy na galę FEN 38 znajdziesz na stronie zagranie.com.

Michał “Longer” Andryszak vs Geronimo “Mondragon” Dos Santos

W końcu w FENie będzie miał okazję zadebiutować były zawodnik KSW – Michał Andryszak. Longer na pierwsze wyzwanie w nowej organizacji dostaje 41-letniego brazylijskiego króla nokautu. Jest to zawodnik, który tak jak Polak dysponuje fantastycznymi warunkami fizycznymi oraz większość swoich walk wygrał w I rundzie. Zapowiada się widowiskowa walka!

Kamil Kraska vs Tato “El Espectaculo” Primera

Kraska to jedna z najjaśniejszych postaci nadchodzącej gali. Na FEN 38 Kraska zmierzy się z Hiszpanem Tato Primerą, który w swojej karierze stoczył niemal 30 zawodowych walk. Wygrywając w tej konfrontacji, Polak zagwarantuje sobie miano pretendenta do pasa mistrzowskiego.

Ekaterina Shakalova vs Yulia Kutsenko

Jedyne starcie mistrzowskie na karcie walk. Kiedy spojrzymy na rekord Kutsenko, to z pewnością zastanowimy się, dlaczego taka zawodniczka dostała szansę walki o pas. Rosjanka z ujemnym rekordem nie była pierwszym wyborem organizacji i organizatorzy twierdzą, że została ściągnięta z konieczności.

Jacek Jędraszczyk vs Kacper Broździak

Jędraszczyk z pewnością ma coś jeszcze do udowodnienia. W 2019 roku pokonał obecnego mistrza FEN Cezarego Oleksiejczuka. Niestety ostatnia porażka z Robertem Bryczkiem oddaliła go od mistrzowskich aspiracji. Do miana pretendenta potrzeba jest mu seria zwycięstw, a mniej doświadczony Kacper Broździak jest dla niego jak najbardziej do pokonania.

Wojciech “Coffee” Kawa vs Kamil “Kurczak” Mosgalik

Kawa zapowiada mocną bitkę z Mosgalikiem. Zawodnik ze Szczecina wygrał 3 walki z rzędu i z pewnością będzie chciał kontynuować swoją passę w konfrontacji z Kamilem Mosgalikiem, który wydaje się być przeszkodą jak najbardziej do przejścia.

Mateusz “The Butcher” Rajewski vs Giorgi Eisava

Dwóch braci Rajewskich mieliśmy okazję oglądać dwa tygodnie temu na gali KSW, dziś najmłodszego z nich zobaczymy na gali FEN. Czy przed Mateuszem też stoi duża kariera, jak przed jego starszymi braćmi? Na pewno czeka go trudna przeprawa z mocnym Gruzinem.

Damian “White Tiger” Ostęp vs Michał Grzesiak

Na galach FEN od czasu do czasu możemy oglądać walki kickbokserskie, nie inaczej jest tym razem. Ostęp z Grzesiakiem skonfrontują się właśnie w tej formule walki. Michał Grzesiak jest zawodnikiem pochodzącym z Ostrowa Wielkopolskiego i to z pewnością po jego stronie będzie publiczność podczas gali.

Kamil “Gleba” Wojciechowski vs Kornel “Korniko” Zapadka

Dla Gleby będzie to drugie starcie na gali FEN. Niepokonany zawodnik tym razem zmierzy się z Kamilem Zapadką. Zawodnicy zawalczą w catchweight do 96 kg, jako że obaj wywodzą się z innych kategorii wagowych.

Mateusz Olech vs Jacek Kujtkowski

Na gali zobaczymy dwa pojedynki w formule semi-pro. Olech z Kutkowskim to zawodnicy, którzy mają za sobą występy amatorskie, a na najbliższej gali zmierzą się ze sobą w kategorii ciężkiej.

Igor Terlecki vs Jakub Owczarek

Starciem prospektów rozpocznie się nadchodząca gala FEN 38. Będzie to pojedynek w formule semi-pro. Starcie z Owczarkiem to dla Terleckiego już druga walka w organizacji FEN. Młody zawodnik w swoim debiucie wygrał przed czasem i w walce z Jakubem Owczarkiem także jest faworytem.

Zakład bez ryzyka 200 zł i freebety bez depozytu 30 zł
Bukmacher z najwyższym bonusem
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze