FAME MMA 12: Gdzie obstawiać? Typy i karta walk

Na gali FAME MMA 12 nie zabraknie ciekawych walk do typowania
PressFocus Na zdjęciu: Na gali FAME MMA 12 nie zabraknie ciekawych walk do typowania

Przedstawiamy typy i kartę walk przygotowaną na galę FAME MMA 12. Sprawdź gdzie można obstawiać walki federacji FAME.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

  • FAME MMA 12 odbędzie się sobotę, 20 listopada w hali Ergo Arena w Gdańsku. Początek o godz. 19:30.
  • Obstawianie FAME MMA jest możliwe tylko na stronie jednego bukmachera.
  • Przeczytaj zapowiedź gali przygotowaną przez ekspertów serwisu zagranie.com

Obstawianie FAME MMA 12. Kod promocyjny GOALPL

Sponsorem federacji FAME jest Betclic i tylko ten bukmacher oferuje zakłady na galę FAME MMA 12. Jeśli chcesz się zarejestrować w Betclic to zrób to z kodem promocyjnym GOALPL, a będziesz mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka (cashback) aż do kwoty 550 zł. Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny na stronie bukmachera.

Cashback do 550 zł
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

FAME MMA 12 karta walk i zapowiedź

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 12. Podczas niej będziemy mogli obejrzeć w oktagonie dobrze nam już znane nazwiska, a także profesjonalnego zawodnika KSW, czyli Marcina Wrzoska. Polish Zombie zmierzy się z Don Kasjo, który zresztą ma stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Z tej okazji przygotowaliśmy przegląd typów oraz kursów bukmacherskich na FAME MMA 12, a także krótką zapowiedź gali opracowaną przez serwis zagranie.com.

FAME MMA 12 zaplanowane zostało na sobotę. 20.11.2021. Rozpocznie się już o godzinie 19:30 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Planowo miało odbyć się 10 walk, ale w ostatniej chwili dołożono jedną. Podczas czwartkowej konferencji „face to face” Don Kasjo wyzwał do oktagonu jednego z włodarzy federacji – Michała „Boxdela” Barona. Kasjusz twierdzi, że pokona najpierw Wrzoska, a później rozprawi się z Boxdelem. Z całą pewnością ten wieczór nie będzie nudny, bo oprócz 10 starć freak fightowych dostaniemy również pojedynek profesjonalisty, jakim jest Marcin Wrzosek.

FAME MMA 12 typy bukmacherskie

W trakcie 12 już gali FAME MMA w oktagonie będziemy mieli przyjemność oglądać dość znane nam nazwiska. Takie osoby, jak Don Kasjo, Kacper Błoński, czy Wiewiórka występowały już wiele razy. Do tego tym razem obejrzymy także pojedynki debiutantów w tej federacji. Mowa tutaj o Jacku Murańskim, Mateuszu „Fit Lovers” Januszu, czy Marcinie Wrzosku. Ostatniego z tego grona możesz kojarzyć m.in. z KSW, gdzie stoczył wiele walk. Jego bilans to 14 zwycięstw i siedem porażek. Wrzoszek pokonał takich zawodników, jak Kujawiak, Rajewski, czy Szymański.

Nie poradził sobie jednak ani z Borysem Mańkowskim, Normanem Parke, czy nawet Julianem Erosą. Jego walka podczas FAME MMA 12 zapowiada się na najciekawszą głównie ze względu na fakt, że tutaj będziemy mieli do czynienia ze starciem profesjonalisty z półamatorem. Wiemy jednak, iż Don Kasjo potrafi się postawić, a Norman Parke miał spore problemy z nim. W zakładach bukmacherskich Betclic znajdziesz wiele ciekawych kursów na FAME MMA 12, a także rywalizację Marcina Wrzoszka z Don Kasjo. Tutaj mocnym faworytem jest pierwszy z nich, głównie ze względu na swoje ogromne doświadczenie. Proponowany przez nas typ to zwycięstwo Marcina Wrzoska przez decyzję, a kurs na to wynosi aż 2.00. To opcja, którą możesz zagrać nawet jako singiel.

FAME MMA w Betclic

Oficjalnym partnerem federacji FAME MMA są zakłady bukmacherskie Betclic. Te wspierają gale FAME już od kilku lat i regularnie wystawiają bardzo ciekawe propozycje. Kursy na FAME MMA 12, które możesz znaleźć u tego operatora są wysokie. Przede wszystkim warto tutaj sprawdzić nie tylko rynek na to, kto wygra dane starcie, ale także np. under/over rund, czy nawet zwycięstwo przez KO, TKO, DQ, poddanie lub decyzje sędziów. Możliwości jest sporo, a na każdą z walk znajdziesz około 15 różnych zakładów.

Ciekawe kursy na FAME MMA 12 są nie tylko na walkę Wrzoszka z Don Kasjo, ale też np. rywalizację Mateusza „Fit Lovers” Janusza z Kacprem „Błońskim” Blonskym. Błoński już występował podczas FAME MMA dwa razy i za każdym razem był lepszy od swojego oponenta. W debiucie pokonał Marcina Dubiela, a później rozprawił się z Sylwestrem Wardęgą. Nie były to może najczystsze walki w jego wykonaniu, ale widać, że rozkręca się, robiąc ze starcia na starcie coraz większe postępy. Fit Lovers z kolei zadebiutuje dopiero w FAME MMA i pomimo tego, iż trenuje sport od wielu lat, to może mieć problem z presją, jaka naturalnie występuje podczas walki przed taką publicznością. Dlatego też tutaj proponowany drugi typ na FAME MMA 12 to wygrana Błońskiego po kursie 1.52.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze