ŁKS Łódź wraca do Ekstraklasy
ŁKS Łódź wraca do Ekstraklasy ŁKS Łódź

Ekstrabonus od forBET na start Ekstraklasy

Już dziś rusza nowy sezon Ekstraklasy. Z tej okazji legalny bukmacher forBET przygotował specjalną ofertę dla swoich użytkowników – bonus 50% od depozytu do kwoty 500 zł!

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Minimalna kwota depozytu wynosi 20 zł. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić dokonanym depozytem. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie minimum 2.00.

Obrót depozytem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Warto pamiętać, że moment zagrania nie oznacza zaliczenia obrotu.

Przejdź na stronę forBET

Uzyskanymi środkami bonusowymi, w celu ich wypłaty, należy obrócić jednokrotnie – całą kwotą bonusu (jeden kupon) na kuponie z singlem z kursem minimum 2.0 lub kuponem AKO, w którym minimalny kurs każdego zdarzenia to 2.0. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym.

Promocją nadrzędną jest promocja forBET200. Użytkownicy, którzy nie skorzystali jeszcze z tej promocji w pełni w pierwszej kolejności otrzymają bonus z jej tytułu.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze