Kurs 150.00 na gola Chelsea lub Manchesteru United

Jednym z ciekawszych spotkań 31. kolejki angielskiej Premier League będzie pojedynek Chelsea - Manchester United. Kurs 150.00 na gola wybranej drużyny przygotował legalny bukmacher Superbet.

Piłkarze Chelsea FC
IMAGO / Nigel Keene Na zdjęciu: Piłkarze Chelsea FC
  • Chelsea – Manchester United jest jednym z ciekawszych meczów 31. kolejki Premier League
  • Kurs 150.00 na gola wybranej drużyny to oferta Superbet
  • Rejestracji konta dokonasz z kodem promocyjnym GOAL

Kurs 150.00 na gola wybranej drużyny w meczu Chelsea – Manchester United

Chelsea i Manchester United nie mogą być zadowolone z aktualnej sytuacji w ligowej tabeli. “The Blues” wciąż nie mogą wydostać się z okolic środka stawki, a “Czerwone Diabły” zmniejszyć dystansu do strefy pucharowej. Ten fakt oraz sama ranga meczu może sprawić, że kibice zobaczą sporo bramek. Zwłaszcza, że Chelsea w każdym z pięciu swoich ostatnich spotkań zdobywała co najmniej dwa gole. Manchester United wpisywał się z kolei na listę strzelców w każdym z piętnastu ostatnio rozegranych meczów. Jak będzie tym razem? Załóż konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL i odbierz 300 złotych bonusu za wytypowanie drużyny z golem.

Chelsea - Manchester United kurs 150.00 na gola

Oferta przeznaczona jest dla nowych graczy, a skorzystasz z niej w następujący sposób:

  1. Dokonaj rejestracji w Superbecie z kodem promocyjnym GOAL.
  2. Zaznacz obie zgody na komunikację marketingową, a więc e-mail oraz sms.
  3. Wpłać na pierwszy depozyt 50 złotych lub więcej.
  4. Postaw pierwszy zakład za 2 złote lub więcej.
  5. Musi to być zakład pojedynczy przedmeczowy, na którym umieścisz typ na gola wybranej przez siebie drużyny w meczu Chelsea – Manchester United.
  6. Twój zakład zostanie rozliczony po kursie 150.00, przy czym jeżeli zagrasz za więcej, niż 2 złote, to stawka przyjęta na potrzeby rozliczenia wyniesie i tak 2 złote.
  7. W przypadku trafienia zakładu otrzymasz zatem 300 złotych bonusu.

Mecz Chelsea – Manchester United został zaplanowany na 4 kwietnia 2024 roku i rozpocznie się o godzinie 21:15. Warto zauważyć, że “Czerwone Diabły” nie przegrały z “The Blues” od siedmiu bezpośrednich pojedynków. W tym czasie jednak aż pięć padł remis. Istotna jest też statystyka, która mówi o tym, że oba zespoły wpisywały się na listę strzelców w pięciu ostatnich bezpośrednich meczach. Jeżeli jesteś zainteresowany obstawianiem, możesz rzucić okiem na nasze typy na mecz Chelsea z United. Będzie się działo!

Komentarze