Black Friday w Fuksiarz

Oferta promocyjna Fuksiarz.pl
Na zdjęciu: Oferta promocyjna Fuksiarz.pl

Zakupowy szał związany z Black Friday ogarnął w piątek niemal całą Polkę. Jeśli dodamy do tego również mundialową gorączkę, wyjdzie nam prawdziwie wybuchowe połączenie. Z takiego założenia wyszedł bukmacher Fuksiarz, który na tę okazję przygotował dla nas wyjątkową promocję. Nowi użytkownicy, poza standardowym bonusem powitalnym mogą liczyć na dużo więcej.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

  • Na okazję Black Friday wielu bukmacherów przygotowało dla swoich użytkowników promocje
  • Jednym z nich jest również Fuksiarz
  • Bukmacher przygotował atrakcyjną promocję dla nowych użytkowników

Black Friday w Fuksiarz

Uwaga piłkarskich kibiców w pełni skierowana jest obecnie na wydarzenia w Katarze, gdzie 32 reprezentacje krajów z całego świata rywalizacja podczas Mistrzostw Świata. Pierwsza runda fazy grupowej dała nam już odpowiedzi na kilka pytań i przyniosła również wiele niespodziewanych rezultatów. Do takowych należy zaliczyć, chociażby porażkę Argentyny z Arabią Saudyjską, czy Niemców z Japończykami. 

Biało-czerwoni mundial rozpoczęli od niefortunnego remisu bezbramkowego z Meksykiem. Niefortunnego, bo rzutu karnego, który mógłby zagwarantować Polsce zwycięstwo i upragnione 3 punkty nie wykorzystał niestety Robert Lewandowski. Co za tym idzie, kapitan reprezentacji Polski wciąż czeka na swoje pierwsze trafienie w finałach Mistrzostw Świata. Wierzymy, że taki stan rzeczy ulegnie zmianie już w trakcie sobotniego spotkania z Arabią Saudyjską.

Poza wieloma świetnie zapowiadającymi się spotkaniami, na piątek przypada także Black Friday, czyli prawdziwe święto promocji. Nawet kibice ogarnięci są szałem zakupowym, który potrwać może przez cały weekend. Zdają sobie z tego sprawę również bukmacherzy, którzy na tę okazję przygotowali dla nas liczne promocje. Jednym z nich jest Fuksiarz. Poniżej szczegóły jego oferty specjalnie na Black Friday.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Do 25 listopada godz. 23:59 zarejestruj się u bukmachera Fuksiarz z kodem GOAL
  2. Dokonaj depozytu na min. 50 zł
  3. Oprócz standardowego zakładu bez ryzyka do 500 zł gracze otrzymają freebet 25 zł z okazji Black Friday
  4. Bonusem należy obrócić raz kuponem AKO z min. 2 zdarzeniami z kursem nie mniejszym niż 1.40

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze