Barcelona wybrała następcę Xaviego? Oto główny faworyt bukmacherów

FC Barcelona poszukuje następcy Xaviego Hernandeza, który opuści klub po sezonie 2023/2024. Według bukmacherów faworytem jest Hansi Flick.

Xavi Hernandez
2T06N1E Barcelona's head coach Xavi Hernandez walks to the bench before a Champions League group H soccer match between FC Porto and Barcelona at the Dragao stadium in Porto, Portugal, Wednesday, Oct. 4, 2023. (AP Photo/Luis Vieira) Na zdjęciu: Xavi Hernandez
  • Po sezonie 2023/2024 nastąpi zmiana trenera FC Barcelony
  • Xavi Hernandez jakiś czas temu zapowiedział swoje odejście
  • Według bukmacherów faworytem jest Hansi Flick

Hansi Flick głównym faworytem bukmacherów na trenera FC Barcelony

Xavi Hernandez w lutym 2024 roku zszokował wszystkich, ogłaszając swoje odejście z FC Barcelony po zakończeniu sezonu. Od tamtej pory w mediach regularnie przewijają się nazwiska potencjalnych następców.

POLECAMY TAKŻE

Gdy publikowaliśmy ostatnie notowania bukmacherów na nowego trenera FC Barcelony, głównym faworytem był Rafael Marquez, były piłkarz i trener rezerw Blaugrany. W dalszej kolejności wymieniano takie nazwiska jak: Mikel Arteta, Roberto De Zerbi, Juergen Klopp i Thiago Motta.

W ostatnim czasie bardzo dużo się zmieniło, a więc czas na kolejną prezentację notowań. Aktualnie największym faworytem ekspertów jest Hansi Flick. Domniemane prawdopodobieństwo na to, że Niemiec zostanie szkoleniowcem Dumy Katalonii, wynosi około 33%.

STS
3.00
Hansi Flick zastąpi Xaviego w FC Barcelonie

Oprócz byłego trenera Bayernu w ścisłym gronie potencjalnych następców Xaviego wymieniono: Roberto De Zerbiego z Brighton, Mikela Artetę z Arsenalu i Rubena Amorima ze Sportingu CP. Natomiast Rafael Marquez, który na początku był najczęściej wspominanym kandydatem, jest piąty w kolejce.

LaLiga

Barcelona: Nowy Trener

STS
5.00
Roberto De Zerbi
Zagraj!
STS
5.00
Mikel Arteta
Zagraj!
STS
7.00
Ruben Amorim
Zagraj!
STS
12.50
Rafael Marquez
Zagraj!

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 12/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

W tym miejscu informujemy, że używając w STS kodu promocyjnego GOAL, można otrzymać bonus powitalny aż do 660 zł. W jego skład wchodzą m.in. freebety o wartości do 60 zł.

Który z wymienionych trenerów byłby odpowiednim wyborem dla Barcelony?

Flick 62%
De Zerbi 12%
Arteta 17%
Amorim 4%
Marquez 6%
113+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Flick
  • De Zerbi
  • Arteta
  • Amorim
  • Marquez

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze